Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cijepljenje

čekaj,to me zanima malo detaljnije...jel ti ga bilo žao,je li ga boljelo?
2015 11 12
koga...zarezivanje vrata [:hihot] ?
2015 11 12
znači,toliko vjeruješ dr.Šimetinu....ne kužim koliko mu je krvi pustio?....ne mogu si to naslikat u glavi...ja se ne bih smijala da mome režu vrat...(možda u trenucima bijesa i ljutnje [:hihot] ....ne,ne,ne
2015 11 12
haha jack...gle, bilo je u potpuno higijenskim uvjetima u ordinaciji, sve izvedeno kako treba s odgovarajućom pumpicom, količina izvadjene krvi nije bila velika i nije ga nista boljelo, a olaksanje je bilo trenutno...on ima takvu toleranciju na bol da to graniči s *normalnim* - eto, on je jedini čovjek koji doslovno zaspe u stolcu u stomatološkoj ordinaciji dok mu rade bogtepitašto [:hihot] ooozbiljno govorim....mislim, ja bih vrištala.... [:smije] [:smijesi]
2015 11 12
sad mi je jasno......evo zašto volim što sam niskotlakaš [:hihot] .....
2015 11 12
i ja isto [:hihot] ....70/45....kada mi vade krv, ni jednu venu ne nađu i ja se još dramatično onesvjestim [:smije]
2015 11 12
....45???...mislila sam da je mojih 50 dno....
2015 11 12
ja već sama putem na vađenje lupam po veni i stišćem i opuštam šaku.....ne volim to rovanje i traženje [:boji] ....
2015 11 12
niiiije...brzo u usta staviti vrhom punu žličicu soli i puno, puno vode....leći i mirovati
2015 11 12
ni ja....na mene se sestre počnu ljutiti što me nemaju gdje piknuti i onda znaju naći venu kod gležnja [:hihot]
2015 11 12
...ja sam čula za šećer i vodu....eto nešto novo.....a čuj,gležanj...a da im ponudiš malo vrata.. [:hihot]
2015 11 12
o, ne - ne dam vrat [:smije] ....da, sol + voda, ali pomaže i šećer i voda...himalajska sol je odlična
2015 11 12
....super su mi ovakvi savjeti...imam osjećaj da sam tek otvorila temu,ali imam ogroman sat u sobi pa znam da dobro vidim koliko je već sati....uffff.... ...moj će dragi mislit da sam naletila na neki dobar hot line ili našla staru ljubav......ovo mi je overdose interneta i krpa za mjesec dana....i po... ..wize,drago mi je da ste i ti i andrea naletjele na temu i progovorile o cijenjenim liječnicima.... ..izuzetno mi je drago što smo ovdje spomenuli puno ljudi vrijednih spomena...(kako ovo zvuči?čudno) ...svim istomišljenicima,a i onima koji će to tek postati [:hihot] želim laku noć i mirne snove.... ....nadam se da ništa ne zamjerate jer,vjerujte,ne zamjeram i ja vama... [:poljubac] [:zaljubljen]
2015 11 12
....*ni ja vama....ćoram već....
2015 11 12
draga jack, i meni je bio ugodan ovaj razgovor...laku noć do nove zgode kada ćemo se opet lijepo izblagoglagoljati [:jezik] [:smijesi]
2015 11 12
1 2 ... 6 7 8 9 10 11 12 ... 13