Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Prehrana, recepti, ekologija /

Nahraniti 10-15 ljudi

Koje su vaše ideje, prijedlozi? Što kuhate za veći broj ljudi? Riječ je o radnicima na bausteli, dakle otpada niz "svečanijih" jela. Jela tipa sarma, filovana paprika, cobanac, fiš su već ispucana.. Možete pisati i ideje nekih jednostavnijh kolača [:smijesi]
2015 11 11
Grah uvijek dobro dosao, varivo od graška, paprikaš, gulaš....... [:smijesi]
2015 11 11
Večer,evo mog prijedloga...pošto sam okružena "bauštelcima" [:hihot] ...vrijeme je natprosječno toplo,a dotični bez pardona pojedu oveću svinju...mogu predložiti roštilj,a u vama jednostavnijoj varijanti pečenje odojka,janka ili sl.naravno po narudžbi...od kolača Vam mogu poslati par jednostavnijih receptića koji bi utažili želju za slatkim... [:zaljubljen]
2015 11 11
Bitno je samo da ima mesa,juha niki snicl i pire krompir,a napravis si tjedni spisak i onda svaki dan drugo jelo pa opet ponovo,ponekad ubacis nesto novo ispeci im pitu krompirusu ili sirnicu, za desert neki kolac obicniji i nesto za popit [:smijesi]
2015 11 11
Sitni kolači, vanilice, kiflice, šape i sl. što se može jesti " prstićima " bauštelaca [:smijesi] , ako se napravi više, mogu se poslužiti i dan, dva poslije. [:kesi]
2015 11 11
Grah sa kobasicama,nesto peceno na raznju,rostilj jer je najjednostavniji i vrijeme ide savrseno u prilog... kolaci: strudla neka na slano ili slatko...
2015 11 11
Razvij koju krumpirusu ili/i sirnicu nema nis bolje [:hihot] [:zaljubljen]
2015 11 11
Sporki makaruli,imaš recept na netu. Probaj
2015 11 11
"Moji" svi baustelci..od svih jela najvise uzivali kada bi im spremila juhu..iza toga leso meso..restani krumpir..kiseli kupus dinstani... [:kesi] 90% njih nije briga za kolacima.. [:smijesi]
2015 11 11
zasto hranite radnike na bausteli? rade vam pro bono?
2015 11 11
Možeš skuhat neku dobru juhu i naručit odnekud ćevape... Da se baš ne ubiješ kuhajući. Ipak... [:hihot]
2015 11 11
Centar......ponekad su to clanovi obitelji+prijatelji..koji ti pomazu dobre volje...ponekad su to mozda radnici koje placas extra manja..nego neku firmu..tako da mislim da je jelo i pice najmanje sto mozes uciniti! A ponekad ljude pocastis..bez obzira koliko si platio, jednostavno zbog ljudskosti..ili si mozda zadovoljan odradenim! [:kesi] I jos xxx razloga..
2015 11 11
Hvala vam cure puno na prijedlozima [:zaljubljen] [:poljubac] Ovo s makarulima je fora [:smijesi] Brdo, hvala ti, nemam što dodati, sve je rečeno [:poljubac] [:poljubac]
2015 11 12
Od kolaca neku savijacu s jabukama. Kore su 6-7 kn u lidlu
2015 11 13
Po meni je najbolje pohanje jer je ok i hladno. Uz njega pire, krumpir salata ili ona salata s pastom i svacim. Grah s kobasicama isto super ili neka manestra riza piletina. Nesto da je u jednom loncu a da se moze podgrijati.
2015 11 13
1 2