Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

popila sam 30 kapi femisana i pocrvenila

Femisan a kapi su nabiljnoj bazi,pise nikakve nuspojave,kupila sam ga i evo prvih 30 kapi sam popila i 5 minuta nakon tog cijela druga strana lica mi je pocrvenila i suha ,svrbi me jako
2015 11 13
Nezmam koji je razlog tolko me svrbi da neznsm dal da ju odmah prestanem pit
2015 11 13
Gdje sam god citala o tome nikome se nista nije desilo,jednacura je rekla da je povracala zbog tog
2015 11 13
Mogla bi biti alergijska reakcija na neku od tih biljaka koje su u sastavu. Prestati piti i otići liječniku.
2015 11 13
Koji sam ja peh [:vrti] imam policisticne jajnike i izbjegavam pit dianu sad moram j ovo nabiljnoj bazi [:ljut]
2015 11 13
Pij Duphaston. [:pospan]
2015 11 13
Nis sad me svrbe ledja i jedan dio noge ,idem s ovim kapima doktoru,radi ujutro
2015 11 13
Vjerovatno alergija. Svi reagiramo drugacije. Nemoj se zezat s tim odi doktoru.
2015 11 13
Tako je i meni bilo s Beta Glukanom (vitamini za jacanje imuniteta), pise bez nuspojava, a mdni je od njega srce ubrzano kucalo. Odmah sam ga prestala uzimat
2015 11 13
To ti je reakcija odnosno alergija neka, meni ti tako na aspirin isto cijeli stomak i ledja se crvene i izbaci osip i pece i svrbi...prvi puta osla na hitnu jer nisam znala sto je to [:hihot]
2015 11 13
ja pijem femisan vec jedno vrijeme, nikad nista, isto zbog cista na jajnicima, mozda imas alergiju na neku od biljaka koje su u kapima
2015 11 13
Koliko vode mora bit u casi,ja sam. U veliku casu to kapala
2015 11 13
Ja sam isto imala problema, uzasnih sa policisticnim jajnicima, čula sam za dr. Kseniju Krajinu Pokupec koja mi je iz korjena promjenila život i čista više nema. Ona pravi biljne čajeve na temelju nalaza..
2015 11 13
Na sve se može reagirati. Moja mama se ospe ako se kupa u 'tvrdoj' vodi. Recimo, ako se tušira koda nas u Rijeci, ili u kišnici, s ve 5, ako se tušira u Zagrebu poludi od svraba. Šogorica mi dobije osip po vratu i unutarnjoj strani podlaktice ako u čajnom mixu bude imalo kamilice!
2015 11 13