Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Nisam ja zbunjola.....niti slučajno....

[:smije] [:smije] Cure drage , godine sam natukla al pameti još ni...... [:hihot] I kaj se meni ovakvoj , još svakaj ne bu desilo.....i nisam sigurna da li se nekoj od vas desilo.....al čisto sumnjam.... [:sramezljiv] [:sramezljiv] Zove mene jučer mama da joj odem podići lijekove u ljekarnu.... Ma ni problem , sjednem u auto , zbavim kaj trebam , malo pobrbljamo , donesem joj košaru drva i mislim si ; imam još malo vremena , idem odjuriti do sestre na jednu cigareticu , malo brbljanja , dugo se nismo vidjele.... Seka sretna kaj me vidi , nudi mi neki orahovac kaj je dobila......pristojno zahvalim , vozim , imam još doma puno posla za zbaviti prije počinka.. Krenem doma , vežem pojas , sve po propisima , lagana muzika , pjevušim... Približavam se staroj karlovačkoj cesti , smanjim gas , raskrižje je a i sa desne strane osnovna škola gdje često stoji policija i zaustavlja. Kad ono stvarno ....policijski auto i pored njega mladi policajac i policajka... Auto prije mene , neki maleni , crveni prođe , gledam u njih i mislim si : kakve sam sreće , budu me zaustavili i baš dobro da nisam mrknula onaj orahovac......sigurno bi mi uvalili opet onu spravicu za puhanje [:hihot] [:hihot] I tak ja njih gledam i policajac sa rukama nekaj maše.... Ništ , dam ja desni žmigavac , stanem , ugasim auto , nađem dokumente , izađem van i prilazim do njih. Gledaju oni mene , gledam ja njih.....šute one a ja i dalje gledam....mislim si kaj je sad pak to ...
2015 11 13
Dobra večer ! - kažem . Dobro veče , odgovaraju i oni ....al me i dalje gledaju... Vi ste mene zaustavili , jelda.....pitam ja... Nismo .... [:sokiran] Pa kak niste.....pokazivali ste mi sa rukama da stanem.... [:sramezljiv] Kad su to dvoje mladih prasnuli u smijeh......ja sam mislila da se budu zrušili od smijeha... [:place] [:place] Sad se počnem smijati i ja..... I tak se mi smijemo i konačno progovara policajac : Gospođo , ja sam kolegici nekaj pričal i objašnjaval....a kad pričam , ja to malo i sa rukama .... I skužim ja.....kak to mahanje sa rukom nije bilo upućeno meni , kak sam stala bez poziva , kak sam smotana , kaj si budu mislili o meni , o jednoj zbunjenoj babici ... Majke ti mile......svi bježe od policije a ja im se trpam......baš krasno.... Lijepo ih sa suzama pozdavim , mahnem , trubnem i krenem doma. I gledam u retrovizor...a ono dvoje još u jači smijeh..... [:place] [:smije] Eeeee...recite sad vi meni.....kaj je to.....i kad bum ja konačno došla k pameti i prestala delati cirkuse oko sebe i sa sobom. Cure.....lijep vam dan želim.....nadam se da sam vas uspjela nasmijati u ovo pospano jutro i nastavite se smijati i u dobrom raspoloženju cijeli dan . Pusek od vaše Winxice [:poljubac]
2015 11 13
[:smije] [:smije]
2015 11 13
[:smije] dobro da nije u ruci drzao ono za puhanje, mozda bi krenula I puhati. [:kesi] prava si.
2015 11 13
[:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] [:place] Makar sam im popravila raspoloženje i nasmijala ih popraf......
2015 11 13
[:smije] [:smije] ,vidiš trebala si mrknuti onaj orahovac
2015 11 13
Kao i uvijek nasmiješ do suza.. [:place] [:place] ne nisi zmotana..i ja bi pomislila da mašu ..da zaustavljaju.. samo poslije takvih situacija ispadneš sam sebi malo luckast [:jezik] ..lijep dan i tebi .. [:poljubac]
2015 11 13
E maJo.....trebala sam...... [:smije] [:smije]
2015 11 13
[:hihot] [:smije] baš si me nasmijala [:hihot]
2015 11 13
Dobro da nisu isukali pištolj jer su mislili da si ih stala zatući, tak nekak. [:smije] [:smije]
2015 11 13
A kak sam ispala luckasta pred svojim klincima kad sam im ispričala...... [:place] [:place] A gospon muž me samo ovak gledal [:ljut] [:frustriran]
2015 11 13
ahh... muževi..oni "nikad ne griješe" [:smije] [:smije]
2015 11 13
Snješka....ma kaj bi.....oni su savršeni vozači ...a ne kak mi babe.... [:smije] [:smije]
2015 11 13
Winxy!! [:poljubac] Tako prpošne i slatke tekstove pišeš, divno! Njima si oraspoložila večer, nama svakako juzro! I hvala na tome! [:zaljubljen]
2015 11 13
sanja...fala..... Prpošni [:smije] ......takva sam .....luckasto sto na sat..... [:sramezljiv]
2015 11 13
1 2 3