Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Odredivanje cijena krpicama

Drage cure, kako vi odredite cijene svojim krpicama? Mene nekad malo srce zaboli kada neku krpicu koju sam platila puuuno vise stavim za jako malo, cisto da ne stoji u ormaru...a nekad bih doslovno dala neke stvari za 20kn samo da ih vise ne gledam jer mi ne stoje ili mi jednostavno nisu lijepe vise :D Bas sam danas u procesu dodavanja novih krpica, pa sam se bacila na rezanje cijena ovih koje su vec bile na profilu...Imam naprimjer tonu hlaca koje mi jednostavno ne valjaju brojem, a zauzimaju pola strane ormara, pa kontam ako ima netko broj 38 dala bi sve za 100kn cini mi se samo da se oslobodim :D Imate li i i takve robice? Inace, kod odredivanja cijena cini mi se da neke cure pokusavaju na krpicama zaradit...sto mi je shvatljivo kad se radi o preprodaji novih stvari, ali mi se cini da cim pise Zara cure pucaju cijene u nebo :D I posto vidim da je stigo novi admin, da bacim ideju- sto mislis da se otvori tema totalne rasprodaje u kojoj bi se kontroliralo sto cure stavljaju i po kojoj cijeni...jer ova skupna za rasprodaje bude puna profila "pogledajte kod mene" sto realno nije nikakva rasprodaja vec samo puni temu n 15 stranica tako da se na kraju to nikom ne da ni citati.... Ili,,,,,ideja o otvaranju samo jedne teme po profilu dnevno bez obzira na temu....jer ovako imamo slucajeve iskakanja iz pastete besmislenim temama 5 puta dnevno, sto mislim da vise stete radi forumu nego neka realna tema stvarne rasprodaje (pogotovo kada je curama hitno potreban novac pa im je zaista bitno privuci paznju) :)
2015 11 15
ja pokušavam staviti što objektivniju cijenu i naravno cijene mi se razlikuju od onih koliko sam platila... [:zaljubljen]
2015 11 15
dobar dan :) razlog zbog kojeg sam ja tu je da se riješim viška, ne da zaradim...i kod mene je ista situacija kod tebe..hlače koje sam platila 400 prodam za 70, il recimo jedan komplet koji sam zadnji prodala, koji je nenošen i plaćen 500, stavim za 70, prodam za 50...bolje i za te novce, da mene riješi viška i nekoga usreći, nego da trune u mom ormaru s visokom cijenom
2015 11 15
"tema totalne rasprodaje u kojoj bi se kontroliralo sto cure stavljaju i po kojoj cijeni" ne može nitko nekoga prisiliti da proda stvar po cijeni kojoj ne želi potpuno istu stvar netko će prodavati za 10kn da je se što prije riješi, a netko drugi za 50kn jer mu nije žurba prodati Recimo naslov teme bi mogao biti npr. sve po 5kn, druga tema sve po 10 kn ili sve do 50kn, sve do 100kn onda bi imalo smisla da se briše sve ono što prelazi u naslovu navedenu cijenu
2015 11 15
Kod mene je problem pretrpanog ormara. Bila bih najsretnija kada bi se svega riješila pa uvijek napominjem da cure same ponude cijene. Naravno ako se radi o novim stvarima tu stavim ipak nešto veću cijenu jer roba nije polovna. Npr. neki dan sam prodala 6 košulja i pulover za 165kn sa uključenom poštarinom, dok sam nešto kasnije prodala kaput za 350kn. Znači totalno različite cijene, ali za drugačije stanje/kvalitet/tip robe. Ovdje nema pravila po pitanju određivanja cijene tako da ne brini. Ako ćeš staviti cijenu hlača 500kn i ako je netko za to spreman platiti zašto ne? Isto tako tko stavlja niske cijene.
2015 11 15
Kada osoba kupi auto i kad izađe iz trgovine s njim, ljudi kažu da je polovan i da cijena u pola pada, bez obzira što nije ni kilometar prešao. Zar to ne vrijedi i za krpice? Tako ako krpicu koja vrijedi 200 KN izneseš iz dućana, postaje polovna i tada vrijedi pola cijene (jer nije nova), a ako još nošena i onda je cijena još manja, a oštećena roba po meni se ne bi trebala ni prodavati, fino je i pokloniti [:zaljubljen] Jeli se slažete? Mislim da se to na ovakvim stranicama ovo trebalo primjenjivati. [:kesi] Sad svakako nastaje problem ako su nam neke stvari drage pa se ne znamo odvojiti [:hihot]
2015 11 15
*Tratincice, to je super ideja! Da ide do iznosa, tipa do 50 kn i do 100kn :D Like it... Ma da, ja sam nedavno hitno trebala novce pa sam prodavala kapute po 100kn i lotove dzempera po 50 ili cipele cak jedne za 25 :D Ali je problem kada se u moru reklama izgube one koje su stvarno povoljne... Bas to, nekima nije hitno pa stave vecu cijenu a neke prodau istu stvar puno povoljnije... Mislim da za sve nas koje prodajemo polovne stvari nije fora u zaradi na njima vec da se isprazne ormari i ustedi novci za nesto novo sto nam treba ili cemo nositi... Ja sam prosle godine tako rasprodala skoro sve torbe iz ormara jer sam ih godinama skupljala, tako da sam u naletu prodala preko 50 komada, naravno da nisam nijednu od njih uspjela isplatiti jer sam ih prodala samo da odu, ali sam na kraju od svih njih skupila za nove Uggsice :D Nitko sretniji u Karle nije usao taj dan od mene :D
2015 11 15
evo ja hitno trebam novce i sve sam stavila tako kao što ti elicael kažeš ali nitko mi se skoro i ne javlja. Javljaju mi se jedino cure koje me pitaju za zamjenu a napisala sam svagdje da nisam za zamjenu... srce me boli za neke stvari ali što da radim? čak sam i tu kvazi presvetu zaru stavila na 50 kuna. jedino što sam prodala je bila kožna jakna i to za 100 kuna, a opet sretna sam za bilo što [:tuzan]
2015 11 15
U ono vrijeme kad nije bilo admina ja sam bila oglasila da se cijene prepolove jer su mi novci hitno trebali i uspjela sam dio skupiti...ali naravno onda se mada njih bunilo zbog reklamiranja...al to i jest problem jer u moru reklamiranja i oglasa izgube se cure koje bi stvarno napravile rasprodaju i posteno ciscenje ormara...
2015 11 15
Smatram da su krpice kao drugi secondhand ducan, pa bi tako i cijene trebale biti niske, pogotovo kod rabljene robe. Kod mene sve do maksimalno 50kn, i mislim da bi tako trebalo biti i kod drugih! Najvise me zivcira kada neko kaze npr "Joj kupila sam ovo i ovo u Zari za 300kn i ne mogu ti prodati za manje od 200kn" (iako je IZNOSENO), i tako dalje i tako dalje.. [:hihot]
2015 11 16