Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

cijepivo protiv pneumokoka

Da li Vam je itko napomenuo da nakon je nakon antibiotika potrebno uzeti probiotik za obnovu crijevne mikroflore? Iako se u principu kupuju,vrlo su važni.Moje cure su uzimale Prolife suspenziju.8 doza košta oko 70kn. Srećom,moje ga više od 2 godine nisu trebale.
2015 11 20
kod angine ili bilo kakve globolje preporučujem crveni luk prerezati po pola i svezati s krpom oko vrata kao oblog, puno temperature i upale na taj način izvuče iz grla i ubrza se oporavak probiotik napravite sami doma od kefirnih zrnaca i mlijeka od najmane 2,8% masnoće ima količinski više probiotika nego u bilo kojem kupovnom lgg jogurtu, kefiru ili acidofilu, a može se neprestano piti svaki dan [:zaljubljen] [:kesi]
2015 11 20
tratinchica123,baš sam nedavno počela ponovo raditi kefir. Jedna mi je osoba bila rekla da će preživjeti zamrzivač-ali nije.Sad sam dobila novu.Nju ni u frižider ne stavljam. Drago mi je čuti ovakve stare,jeftine i povrh svega prirodne savjete za liječenje. Hvala ti.
2015 11 20
1 2