Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

"Nestali" epizoda 2

Moram podijeliti situaciju s vama jer sam vec poprilicno zivcana zbog iste... dakle,otvorila sam aukciju s jednom bluzicom u srijedu,cura br.1 bida,cura br.2 bida,potom u inbox moli curu br.1 da vise ne bida jer bi ona silno zeljela bluzicu,a nema vise novaca,cura br.1 mi to objasni u inboxu i kaze da ce joj prepustiti jer je vec suradivala s njom iako joj se bluzica jako svida (i prije mi se javljala za nju),ok,sta je,tu je,aukcija zavrsi. U tu istu srijedu,curi br.2 javljam da je pobjedila na aukciji i ostavljam podatke za uplatu,sa zamolbom da uplati sto prije jer su mi novci hitni. Prode cijela srijeda-cure vise nema na Krpicama,cetvrtak-ne prijavljuje se,danas-petak-jos uvijek je nema! Nije li to u najmanju ruku neodgovorno ponasanje,bidati,moliti druge da ti prepuste i potom nestati? Jeste li imale slicna iskustva? PS:cura br.1 je i dalje zainteresirana za bluzicu.
2013 03 29
Bezobrazuk ..Prodaj curi br. 1 ako je i dalje zainteresirana kao što kažeš ... [:smijesi]
2013 03 29
Najrade i bih.Rekla mi je da ako ova odustane da ce ona kupiti. Onda ce mi se ova odjednom pojaviti i opaliti negativnu [:boji]
2013 03 29
Ma šta se bojiš negativne ...neka ti opali ...valjda će adminka obrisati ..ako i ne ...napiši objašnjenje i uostalom ,svi mi tebe tu znamo ,tako da ta negativna i ako ju dobiješ ne znači apsolutno ništa ..... Zašto se daš zahebavati bezobraznim osobama ? ...ne dopuštaj si to ,ni pod koju cijenu .. [:zaljubljen]
2013 03 29
Sta te briga,prodaj curi br.1 a ovoj ljepo objasni ako se uopce udostoji javit da su ti novci bili hitni i da je ona ta koja nije fer postupila. To nije razlog za davanje negativne. :/
2013 03 29
Opasna Nela ;) Ma razmisljam o tome,definitivno. Zamisli,molis nekog da odustane i onda se ne pojavljujes,katastrofa.
2013 03 29
Svakako te to ne treba zamarati ...Važno je valjda da si sama sebi pravedna i čista ( bar ja tako razmišljam ) i da znaš da nikoga nisi i nećeš prevarit ...poštena ...pravedna ...sad što će tko reći i pričati ...ma zaboravi i ne opterećuj se ... Ne možeš svima ugoditi ...pogotovo ne poremećenima i bezobraznima ... Po tvojoj priči ,cura je to napravila smišljeno da zahebe i tebe i curu br. 1 .. Da nije tako odmah bi uplatila novac ... [:smijesi]
2013 03 29
slazem se,prodaj curi br.1 [:zaljubljen]
2013 03 29
Nisam opasna ,već mislim da razmišljam ispravno ... [:zaljubljen] [:zaljubljen] celinez ,ti si čini mi se takva i u realu ...želiš svima ugoditi i gledaš na druge ,dok ti isti istovremeno tebe gaze ...ma ne dopuštaj si to nikako ... Ne treba čovjek gledati samo sebe ,naravno da treba i na druge gledati ,ali u ovom slučaju nemaš na koga ... Cura nije ispoštivala dogovor ...tebi novci trebaju i u čemu je problem ?? No sikiriki ...prodaj curi 1 sretna ti ,sretna ona .. [:zaljubljen] Možda se još do Uskrsa opariš ,ako to danas realizirate ... [:poljubac]
2013 03 29
Nela-definitivno ili to ili nema novce,pa zavlaci dok ne skupi.Kako god,nije u redu. Ma naravno,prevare kod mene ne dolaze u obzir,samo kad mi lupi neg.,mozda netko nece pogledati zasto sam dobila i u startu odustati.Ja npr. uvijek pogledam zasto netko ima negativnu,ponekad ispadne da su zaista glupi i banalni razlozi u pitanju. Znaci,definitivno ste za prodaju curi br.1 :)
2013 03 29
Nela-o ne,ne,nikako ne dopustam da me gaze,itekako se znam izboriti za sebe,britka na jeziku,kazu [:hihot] Nego,ono,hocu biti korektna,da mi nebi dosla s pricom:zavrsila sam na hitnoj,netko mi je umro,pa cu se osjecati krivom,iako od takvih prica mi je... [:znoji]
2013 03 29
Gledam po sebi ....ako želim nešto kupiti i vidim negativnu ...naravno da ću je pročitati i vidjeti o čemu se radi .. Dosta puta sam pročitala glupaste negativne ,da mi nije jasno kako nisu obrisane od strane admina .... Nemoj se bojati tih negativnih ocjena ,jer nemaš razloga ... Bolje pripazi na svoje živce ,jer pretpostavljam da se sad živciraš i opterećuješ zbog jedne bahate žene / cure koju ne poznaš .... Samo ti prodaj curi 1 ...ako dobiješ negativnu ...javiiiii seeeeeeeeee [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] [:jezik] Riješit ćemo [:smije] [:smije] Ipak smo mi kokoši No1 na Krpicama ... [:hihot] [:hihot]
2013 03 29
Onda nastavi tako ...zanemari sve koji ti nisu ni do gležnja ... [:smijesi] Lijepo joj se javi porukom i objasni da je stvar prodana ... Pa zna se na aukcijama ako nešto bidaš kako se i kad plaća... [:zaljubljen] [:poljubac]
2013 03 29
Hvala ti na (uvijek) odlicnim savjetima,draga [:poljubac]
2013 03 29
I po treći put danas :Molim . [:poljubac] Treći put ...mogle bi na kavu ... [:smije] [:smije] Mislim da ispravno razmišljam ..sad na tebi je da odlučiš ... Po prirodi sam perfekcionista i takve stvari me smetaju užasno ...kao i npr dogovor oko nečega ...ako se dogovorimo taj dan ,u toliko sati ...onda to mora biti tako ...minuta prije dolazi u obzir ,ali minuta poslije već ne ( osim ako se ima opravdan razlog ) ...mrzim ne poštivanje dogovora ...to samo govori o osobi kakva je ... Odoh sad...Čujemo se.... [:poljubac] X bezbroj...
2013 03 29
1 2