Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Računala, elektični uređaji, internet /

Samsung galaxy a5

Vidjela sam da ga ima u ponudi tele 2, a posto mi je to nekako najbolja opcija od svih drugih zanima me isplati li mi se uzimati ga. Ima li ovdje mozda cura koje ga imaju pa mi mogu dati neki savjet? Hvala unaprijed :*
2015 12 02
Kćer ga ima od prošle zime,ja nekih nekih mjesec dana. Ona je bila jako zadovoljna pa sam i ja takav kupila. Nakon nekoliko mobitela koji su mi stalnim kvarenjem čupali živce,sad sam se preporodila. Nikakvih problema sa softwerom,kamera odlična,elegantan...ma stvarno sve 5. :)))
2015 12 02
Pogledaj recenzije po netu...A5 je najlosija izvedba "petice" dobro pogledaj
2015 12 02
sve ovisi o tome kakav mobitel hoćeš, ako koristiš mobitel samo za fotografije, poruke, internet , onda stvarno nema potrebe za kupovanjem 'boljeg' mobitela. sestra i frendica imaju a5 i prezadovoljne su, mobitel je prekrasan a u ovih godinu dana koliko ga imaju nikada problema s njim. toplo preporučam
2015 12 02
Ja ga imam mobitel je savršen, ja sam imala i Iphon5s i xperiu i nokiu i galaxy s5 i stvarno ovaj mobitel je super neces pozalit ako ga uzmes, samo sto moras pazit mu na ekran da ne sjednes na njega jer je jako osjetljiv, ali ovo sotalo od kamere do ostalih funkcija predobro... :D
2015 12 02
Priznaj da ga uzimas radi plejke hahahah
2015 12 02
dobar mobitel, ne postoji izvedba "petice" ovo je "A" serija najgori je A3 sto ne znaci da je los, nego ima najlosiji hardver, A5 je solidan mobitel, dovoljno za dobre fotke i surfanje i dopisivanje, nista tu nece zapinjati...zapinje kod zahtjevniji aplikacija recimo neke "teze" igre, inace to je jedno vrijeme bio najtanji smartphone, elegantan je svakao, kupite neku zastitu jer vjerujem da je osjetljivi radi toga a i vjerojatno se bas tu stedilo tu je jos i A7 i A8, oni su jos malo bolji ovo sta je cura mislila pod petica, ona je to usporedila sa "S" serijom, A5 ne spada u tu seriju, S serija je super ali naravno i skupa :(
2015 12 02
Uzimam ga za slikanje, surfanje itd, nisam tip osobe koji zeli nesto jos vise, bitno da je dobra kamera, brz internet i da mi se ne kvari..a plejka je inace predvidena za decka i brata, meni nije bas interesantna :P Ii hvala cure☺️☺️
2015 12 02