Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Posao u G.L.P CALL CENTRU-operaterka VŽ

Pozdrav cure, u srijedu imam zakazan razgovor za posao u naslovu navedenoj firmi. Znali G.L.P call centar u Varaždinu. Posao operaterke, opis posla je ugovaranje terminam, nema dirktne prodaje vezano za prodaju medicinksih pomagala. Ako netko ima iskustva, ili znas bilo sta ovo ovoj firmi, ja bih vas zamolila d apodjeli samnom. Jer moram priznati da sam skepticna na ovaj ''CALL CENTAR'' Btw. ako ista znaci firma je osnovana ove godine u ozujku
2015 12 07
Ne znam ništa o navedenoj firmi, ali sam bila na razgovoru za nešto slično. Firma se bavila prodajom medicinskih pomagala, moj posao je trebao biti baš taj posrednički. Znači zivkaš ljude, objasniš im o čemu se radi i kako će im ta naprava poboljšat kvalitetu života, upišeš termin tad i tad da kolege dođu na vrata s proizvodom, tu održe neku ala zepter prezentaciju. Novce (proviziju - nije mi rečeno koliko točno) sam trebala dobit ako ih ljudi puste u kuću u navedenom terminu, neovisno jel prodaja uspjela ili ne. Sutradan sam dobila bolji posao pa ne mogu reći ništa više.. Sretno :))
2015 12 07