Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Sta se dogodilo?!

Prvo pozdrav svima! Nova sam na na ovoj stranici i trebam pomoc. Naime, dogodilo mi se to da sam curi uplatila predmet net bankarstvom. Ona je isla provjeriti u banku dva puta da li je sjelo i nije bilo vidljivo. Veceras se, nakon nase komunikacije, spajam na net i vidim da mi je izvrsen povrat novaca od njene banke. Wtf?! Ne razumijem zasto uplata nije sjela. Da li je njen racun zasticeni racun, ili je u blokadi ili... Ne znam ni sama. Da li netko ima iskustva s tim? Radi se o dvije razlicite banke. Ne zelim pisati da sam sumnjicava, cura za sada ima pozitivan feedback ali mi nije jasno sra se dogodilo i zbog cega? Nadam se da cete mi pomoci rijesiti ovu misteriju koja mi zaista nije jasna....ovo mi se jos nikad nije dogodilo....
2013 03 29
Jesi nju pitala zasto je banka vratila novce nazad? Jesi dobro upisala njen broj racuna - mozda nije bio dobar pa je banka vratila nazad jer ne zna kamo poslati novac?
2013 03 29
dali je uplata išla na zaštićeni 350.... račun ili normalni
2013 03 29
nazovi banku i pitaj
2013 03 29
Nazovi banku i pitaj ... Da li ti je transakcija prvo bila izvršena ,ili ti je odmah poništeno ? Ne kužim kako ti je vraćen novac ? Prošla je uplata ,pa ti je poslije sjeo novac od banke nazad na rn ? Ako si upisala krivi broj ,odmah ti ne bi prošlo ---
2013 03 29
ali ako je išlo na zaštićeni a ispunila je kvotu od 3200 ovaj mjesec vraćaju uplatu
2013 03 29
Ja sam 3 god radila u firmi na placanju racuna! Jednom nam je pao sistem pa sam morala ručno ukucavati u net bankarstvo da platim... I u tom kuckanju se desio "pemac" da se jedna znamenka u broju racuna upisala krivo, nalog je prosao, ali ispalo je da nije placeno! Nakon par dana vidjeli smo na izvodu vraćene te novce nazad; isli u provjeru i skuzili da je upisan krivi broj u racunu i banka nije znala kamo s tim! Mozda je to kod tebe slucaj?
2013 03 29
cak i ako si upisala krivi broj racuna banka prihvati nalog, jer ne moze tvoja banka znati jel to ok racun ili ne ako se radi o racunu iz neke druge banke.... iz iskustva.... s posla... mjesečno napravim po 300-400 naloga. neke banke automatski vrate novac a neke traze da im pises dopis da ti vrate jer nekad taj novac zna stajat na prelaznom racunu i ne znaju sta ce s njim. da je racun bio blokiran banka bi odmah "popala novac"
2013 03 29
Meni nikad ne prođe nalog ako slučajno ukucam krivi broj .. [:sokiran] U biti ,ukucala sam jednom znamenku više ,pa nije prošlo ...moguće da i prođe ako se ukuca krivo ,ali dovoljan broj znamenki ...slažem se..nisam nikad to napravila .. [:smijesi]
2013 03 29
Nela 82 nemaš sreče [:smije]
2013 03 29
a sto se tice zasticenog racuna - bez obzira na "kvote" nekakve (????) nitko, ama bas nitko ne moze uplatiti na zasticeni racun, osim pravne osobe koja je navedena na ZAHTJEVU ZA OTVARANJE RACUNA. Banka automatski vraca novac. to je protuzakonito.
2013 03 29
Imam sreće..jer ne odu novci na krivi rn ... [:kesi] Nisam odmah shvatila kako krivi ...sad kužim ... [:zaljubljen]
2013 03 29
Kad se ukuca znamenka vise/manje tad nece proci nalog, ali ako je dovoljan broj a krivo upisan jedan od brojeva onda će proci!! Znamo mi koji smo radili to - neke banke vrate odmah, a negdje pises dopis da ti vrate! Provjeri jos jednom kaj si upisala u nalog??
2013 03 29
Nela nalog prođe ako ima dovoljan broj znamenki. a ako ukucas krivi broj racuna i pošalješ na izvršenje možeš molit Boga da taj racun ne postoji u toj Banci. ja sam morala molit tako jednu zenu da vrati i sva sreca je vratila [:smije]
2013 03 29
može se jer sam ja ovaj mjesec osim plaće i primala uplate za neku tehniku koju je muž prodao preko njuškala i sve na zaštićeni i normalno sam dizala bez problema
2013 03 29
1 2 3