Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Konstantno masna kosa

Ja imam slucaj znaci danas ako operem kosu sutra ce biti super lijepa i sve to,no prekosutra ce bit masna ko da ju nisam tjedan dana prala :/
2015 12 13
Možda pereš kosu sa prevrućom vodom? To zna iritirati vlasište pa luči puno sebuma. Probaj i masku od jaja, meda i limuna, samo pazi jer limun posvjetljuje kosu.
2015 12 13
Hvala svima, neke stvari sam isprobala neke nisam pa budem :)
2015 12 14
Ducray šamponi, malo su skuplji, ali pomažu, najbolje ti je otići kod dermatologa i on će dati upute
2016 01 11
Masna kosa je pokazatelj da nam je slaboprotočan limfotok i cirkulacija krvi, kako se kosa hrani limfi onda je bitno da limfe budu prohodne jer kako će se hraniti kosa. Budući da nam je tijelo zbunjeno jer tjeme stalno dobiva određenu količinu sebuma da bi hranilo suho vlasište jer ne dobiva mogućnost da prokrvljava vlasište. Ako je naša kosa već tanka i pogotovo ako su pore kože zatvorene , kao i lojne žljezde onda je normalno da će nam se kosa mastiti. Tek kada počnemo kosu tretirati s lužnati sastojcima sebum će se prirodno regulirati i uravnotežiti proizvodnja sebuma, i naša kosa više neće biti tako masna nego prije. Također jako je bitno da znamo da bi imali zdravu regulaciju sebuma tj prirodno mašćenje kose tj 2x tj da se opere kosa, bitno je i da voda nije saa klorom, fluorom već da je filtrirana tj oslobođena kemikalija. Ako se želi ubrzati proces smirivanja vlasišta onda svakako koristite i prirodne maske za kosu koje rade proces detoksikacije. Da ne bih bila reklama mi radimo s takvim proizvodma pa ako vas zanima više možete pogledati na profilu. Svakako jako je bitna prehrana da je što manje masna, kuhannje treba biti bez suncokretovog ulja, i svakako izbjegavati hranu koja pravi sluz, pekarski proizvodi, rafinirani , šečeri, soli i svakako konvencionalna kozmetika koja je puna destruktivne kemikalije jer nam zatvaraju pore kože vlasišta koža ne diše i počinje se još više mastiti, a s vremenom će početi se stvarati i sijede vlasi.
2016 02 25
> IvaaMa: > Operem kosu bilo kojim šamponom, osušim, ona masna, koristila sam tvrdi šampon od tinkture i maknula mi se prhut i fino kosa miriši ali ona opet masna, sodu bikarbonu sam već probala i vichy šampon i ništa, više ne znam ni kak izgleda čista kosa... Jel ima koja slične probleme jer ne znam više šta da napravim Svakako ako imaš problema s time pitat se koliko ti je tijelo čisto pogotovo debela crijeva, jer mi stalno nešto u svoje tijelo stavljamo a ne pitamo se kako se nešto probavlja, iako je to nama često taboo tema zato i nastaju ovakvi problemi, razna pitanja,traženje razloga zašto se to događa, treba samo preuzeti odgovornost za sve postupke i doći ćemo do jasnoće i do riješenje ali svakako uvijek treba krenuti od toga da bi nešto razumili trebamo i znati kako nešto funkcionira tj mehanizme djelovanja. Tako da tvoja kosa govori da bi nešto trebala za nju učiniti i početi je drugačije tretirati.
2016 03 11
Da li je netko probao preparate koje nude u ljekarnama kod besplatnog pregleda vlasista ?
2016 03 12
ma li netko iskustva sa korištenjem tretmana Vital Plus active FS+SO za masnu kosu? Hvalaaa
2016 03 14
1 2