Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Tražim malog crnog mačića za udomiti :-) Pomozite mi ga pronaći

nadam se onda da češ ga i odfurat na parenje, ono čisto da ne pati.....
2015 12 15
Naravno da hoću!
2015 12 15
Joj, jedva čekam da ti počne špricat po stanu jer nije kastriran :D Bit će ti super kad ti sve počne smrdit! A dajte mi recite, a čim će parit mačku koja nije rasna? Osim ako je ne pusti van da nategne prvu koja naiđe. Pa se još malih beba maca nađe za lutat po cesti, a grozne udruge će tražiti da se mace kastriraju :D
2015 12 15
Aha, da, priroda mu je i noktiće dala, pa ih ti nemoj podšišat ako ti počne grebat namještaj <3
2015 12 15
A ti si sad rekla kao nešto što ja ne znam ili? Od silne dosade u životu ulaziš na forume pa daješ nepotrebne informacije. Drago mi je da znaš sve o macama,super. Nisam tražila tvoje mišljenje i to što će moja maca raditi to je moj problem,a pamet i komplekse prosipaj negdje dalje.
2015 12 15
pa ne znam sve o macama, ali s obzirom da sam okružena njima 18 god, da, mislim da poneku sitničicu ipak znam :D U svakom slučaju, javljaj nam kak je super parit mačku koja nije rasna, a u to vrijeme ćemo mi ostali udomljavati te napuštene mace.
2015 12 15
Radi što te volja.
2015 12 15
Da, pari ga pa nek bude još mačića koji možda završe po cesti i tko zna gdje. Nije da ih nema dovoljno. Na prvu me razveselila tema jer netko želi udomit mačku al čim vidim da taj netko ima sto posebnih zahtjeva onda ono...whatever. Ako želiš voljet životinju i brinut o njoj jer imaš mnogo ljubavi koju želiš dati onda nije bitno jel ima 2 ili 5 mjeseci, to je već malo snobovski. Barem sam ja tako uvijek gledala. Moj je pas posvojen dok je imao 3 godine a imam i jednog kojeg imam od kad je beba, igrom slučaja jer je pronađen...i šta, jednako ih volim i jednako oni mene vole.
2015 12 15
Al da-. imaš pravo raditi što te volja.no, imamo i mi svi pravo komentirati.
2015 12 15
? Ulične mačke se razmnožavaju kao lude, kasnije ih se kupi sa ceste sa očima koje ispadaju od herpesa i razno raznim boleščinama, ukoliko uopće prežive naravno. Ne daj Bože kastrirati mačku, pa udomiti neko siroče s ulice koje jedva preživljava. Ali ok, eto nažalost ne misle svi tako.
2015 12 15
1 2