Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Njega lica /

Cetkice za lice

Trazim preporuku za tonik/gel/cleanser/stogod za koristiti s cetkicama - narucila sam magnitone (woohoo, yay [:smije] ), pa me zanima sto koristiti uz njega, nemam neku jasnu predodzbu sto bi bilo "kompatibilno", pa rekoh, da provjerim kod onih s iskustvom.... [:kesi]
2015 12 15
Ja imam cetkicu clarisonic, gel koji se koristi uz nju ne smije sadrzavat granule da se ne bi zastopala
2015 12 15
Tonik se ne koristi s cetkom za lice, namjena mu je sasvim drugacija. Mozes koristit gel ili pjenu ovisno o tipu koze, peeling ne smijes koristit s cetkom.
2015 12 15
Hvala na odgovoru :) Moze onda neka preporuka za relativno osjetljivu kozu, sa srednje masnom T zonom i izrazito suhim ostatkom lica..? Jer moja dnevna rutina se sastoji od micelarne ujutro i navecer, te dnevne i nocne kreme nakon ciscenja, a 1-2 puta tjedno obavim peeling/stavim masku. Sad sam super uzbudjenja zbog te cetkice jer ocekujem da ce uciniti neka cuda (ha-ha), no jos mi je to sve novo, pa u te gelove/pjene nisam ni najmanje upucena :/
2015 12 16
Hvala, hvala - nadam se najboljem, haha - čak sam i rezervne četkice uzela iz linije "soft and sensitive" :)
2015 12 16