Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Sto znace ove dvije strelice u mom postu?

Da se bar potpišu Da su toliko hrabre obične su JADNICE [:smije] [:smije]
2013 03 30
[:smije] [:smije] pozdrav luzerima koje stavljaju minuse [:smije]
2013 03 30
haha contess1 [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 03 30
haha contess1 [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije] [:smije]
2013 03 30
Pa [:hihot] [:smije] [:smije] Ja predlazem da se potpisu..i kad se potpisu ona sljedii rasprava a Sto to Glumici nevalja..sto bi princeza htjela da napises [:smije] [:smije] po njezinom iskazanom misljenju tj.minusu sto po njoj bi ti kao pisac trebala napisati da ti da plus. Jer ti je to full bitno [:smije] nemremo spavat mi koje smo dobile minus [:hihot]
2013 03 30
ma cure pretjerujete... nemislim da to stavlja netko tko je ljubomoran, ne kuzim na sta bi netko uopce mogao biti ljubomoran, na rasprodaju?pa svatko moze staviti rasprodaju..ali kako ovdje neki zatrpavaju rasprodajama i sl. (ovo se ne odnosi na aukcije jer je to mislim dopusteno ovakozasebo raditi teme) a za rasprodaje, raznorazna traženja i sl. postoje posebne teme, a zabranjeno je raditi zasebne
2013 03 30
Haha countess1 kraljice :)
2013 03 30
iskreno meni je to bezveze što to uopče i postoji svatko neka stavi što želi,začto bi bio netko iznad da to ruši evo ti ipak plus od mene
2013 03 31
1 2