Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Cure! Pomoć sa poštooooom :))

da.. trenutno je preko kioska najpovoljnija opcija i imate potvrdu i upis vrijednosti paketa...i svakom trenutku preko maila možete provjeriti status svog paketa po br. znači nemože vam netko reći da je poslao a nije , jer imate svoj br. paketa...
2013 03 30
Tisak ili obično prioritetno. Otkad mi se izgubila preporučena pošiljka - nikad više! Ne isplati se, pošiljka se očito može izgubiti jednako kao i obična, tako da je preporuka uzalud
2013 03 30
evo upravo reklama na tv-u, za tisak. dakle 10 kuna, kutija je besplatna. a mislim da možeš odštetu tražit ako su ti izgubili preporučenu pošiljku u pošti
2013 03 30
Meni je tisak isto ok. mislim da se svakako dobije odšteta ako se paket izgubi ,,zato i navodiš kolika ti je vrijednost paketa da ti mogu platiti odštetu [:kesi]
2013 03 30
Stars606 kažete da treba br. ili adresa kioska od tiska na koji žlite da vam dođe pošiljka..jel ne mogu paket poslati na kućnu adresu primatelja?
2013 04 02
LydiaMark ... definitivno ne! zato i ide preko kioska, tamo ga predajete i na kiosku ga podižete. ako vas zanima gdje pogledati javite se u inbox pa vam dam link, jer neznam da li mogu ovako... tamo možete vidjeti sve adrese i br. kioska oko vas, tako da nemorate trčati do kioska pitati za to [:smije] [:sramezljiv] [:sramezljiv]
2013 04 04
1 2
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija