Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krajnje neljubazno!!

Preživljavanjem lošeg iskustva, morala sam se obratit ovdje.. Naime, prije 2 tjedna sam bila na poslovnom putu, i nisam se mogla ulogirat na moje krpice pošto mi je i mobitel riknuo..posuđujem mobitel od dečka da samo škicnem ako ima koja poruka, pa da hitno brzo odgovorim, pošto ne volim da ljudi čekaju po par sati..ulazim u inbox, kad ono 5 poruka...okej, otvorim inbox samo jedna korisnica mi je poslala 5 upita na jednu stvar...pretpostavljam zaljubila se cura u štikle i očajnički ih želi....javljam povratno kakko sam na putu i da ću joj se javit ćim budem u mogućnoti. Sljedeć jutro čim sam se probudila, zimam broj mobitela iz inboxa i ostvaljm dotičnoj poruku, a sa druge strane linije dobivam poruku kako se moram javit na drugi broj jer navedeni broj nije od dotične...okej, nije problem, istiokam ponovo poruku, pošaljem, kad me ljupki glas nazove...komunikacija z apoželjet, cura simpa do bola, napravim popust i dogovor prođe super...nakon par sati dobivam poruku od dotične kako paket želi da se pošalje pred kraj tjedna, oko petka, razlog ne znam...bio je utorak,,,nečkam se i nečkam, reko ajde..usljedi prvo moljakanje za plaćanje pouzećem...to fakat ne volim, ne kužim kako funkcionira i nije mi baš pouzdano, no ajde pristanem (KRAVA) ja na to...
2015 12 29
ma uzasssss
2015 12 29
imala sam tako iskustvo,morala sam platit duplo,a nisam imala tu potvrdu jer novce dajem poštaru samo pa nisam nista mogla dokazat
2015 12 29
stvarno,krajnji bezobrazluk
2015 12 29
Koja gluperda, radi takvih i ne šaljem pouzećem, balavica, triba joj uši izvuć. A i sve mi nešto pari ko trol profil ..
2015 12 29
E pa ne bi više slala pouzećem pa makar nikad ne prodala. Na žalost jedna greška je i previše :-((( Kužim da ima novih cura koje se boje, ali barem ovdje imamo povratne info koje ipak nešto govore o prodavaču (znam znam da nije ni to neka garancija ali opet više nego nama njenih nula povratnih)
2015 12 29
Pa užas, koja nezrelost... Niste ovce čuvale da se tako ponaša... Ja zato i ne šaljem pouzećem.
2015 12 29
Meni ju je bilo iskreno zao, ajde toliko me molila i pristanem, neka joj, znam da je teško skupit povratne, reko budem joj izašla u susret, i na kraju tako se ponese..ne razumijem u čemu je poanta kupovanja pouzećem I onda ne preuzimanja..
2015 12 29
adresa?
2015 12 29
Evo Andrea 1.maja 26/2 sara kovac. Rijeka 51000
2015 12 29
Matejicaa žao mi je što si doživjela tako neugodnu suradnju. Surađivale smo i za tebe imam pohvale zbog ljubaznosti, pristupačnosti i brzog odgovora na poruke. Ja uvijek tvrdim da se sve u životu vrati istom mjerom.. Zeznut će i ta cura jednom samu sebe.
2015 12 29
Aaaa Eisen hvala na tako lijepim riječima.. :-* Ma ja isto mislim da se sve u životu vraća, tako da ima Boga :-)
2015 12 29
evo stavila ju na cl
2015 12 29
Sara Kovač 7a 2012 hahah pa zar je moguce da je sad 2 srednje?
2015 12 29
Hvala Andreic :-*
2015 12 29
1 2