Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Krajnje neljubazno!!

tu balavurdiju treba izbjegavat u sirokom luku
2015 12 29
Od sada znam ;-)
2015 12 29
i ja od neki dan
2015 12 29
jaooo ona mene trazila isto pouzecem drago mi je sada da nisam pristala..koja jadnica ne kuzi u cemu je poanta toga :/
2015 12 29
Bas mi zao da si to dozivjela. Ja malo je rec umirem od smijeha kad neko za robu il slapu krene njakat da ju ocajnicki zeli pa krene izmisljanje uvjeta i cudesa oko kupovine. Kad nekaj hoces ti si taj koji pristaje na uvjete. Ne postavljas ih i ne kretenises se.
2015 12 29
Ma užas!! :-(
2015 12 29
zato sam ja alergicna na te nove profile bez povratnih
2015 12 29
Ovdje je zaista nepisano pravilo da nicim izazvano cmakanje baljenje i kreveljenje definitivno znaci "preskoci ko govno na cesti". Bas svaki puta se ispostavi tako.
2015 12 29
poučena vašim iskustvima ovdje nikad ne bi slala pouzećem, taman nikad ne prodala ništa....
2015 12 29
placanje na racun prije slanja i slanje samo tiskom, amen!
2015 12 30
ma nema to bas puno veze sa placanjem pouzecem, nego sa ljudima koji nemaju pametnije posla neg zahebavat druge.....puno puta sam slala sa placanjem pouzecem i samo jednom mi se vratio paket (toj osobi sam vec jednom slala sa placanjem pouzecem, preko njuskala)
2015 12 30
postoji nacin kako vrlo brzo doznati el necije potrebe imaju potrebe ili se radi o ozbiljnom kupcu. kazes plati postarinu unaprijed (punu, onu od 40ak kn, ovisno o gramazi, za slucaj da se paket ne podigne) i za toliko umanjis ukupan iznos otkupnine. nemas za postarinu? a imat ces za hitno mi je moooliim vaaas dva dana? aha. pozdravi mamu. mos i tatu. :D
2015 12 30
neboderka , prije 1 dan, 23:43 prijavi | ↑ poučena vašim iskustvima ovdje nikad ne bi slala pouzećem, taman nikad ne prodala ništa.... Ovo i ja mogu isto reći. :/ Brrr to pouzeće, brrrr, frrr, mrrrr!! Lol Ajoj, a sad se sjetih kako je Matejicaaa bila (s pravom) oprezna kad sam ja poslala premutan skrinšot uplate, ali sad sa skroz naskroz novom djevojkom tako grlom u jagode..??.:o E ne valja tako sa novom...:/ Svi smo nekad imali nula povratnih ali ovo je baš zazivanje nevolje bilo..
2015 12 31
1 2