Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

Klubovi, sastanci istomišljenika /

sniženja po gradu:)

Cure pozdrav:) Iako su već počela velika sniženja po gradu ja se bome nisam nakupovala nesto posebno. Danas sam bila u cityu na žitnjaku u zagrebu i našla sam si super zimsku jaknu u pola cijene i to je to. 300 kn new yorker a bila 600. Trazila sam dosta stvari ali unatoč velikim natpisima od -50% i -70% posto su bile stvari vecinom po 20 i 30 % dole :/ Zanima me dali kupujete već na ovim 1. Sniženjima ili čekate drugi val sniženja. (I ako ste negdje kupili bas po super cijeni molim ime dućana)
2016 01 04
Dosta stvari u drugom valu bude već prebrano, tako da se rijetko nađe baš nešto povoljno a lijepo. Bar je meni tako. U tom tailoru je bila jak na sa 1500 na 1300 pa onda na 944 kn. Previše ali eto, nju sam kupila ne znam da li će još kasnije biti snižena.
2016 01 04
Ako si je uzela za 944 a bila je 1500 to je super. Moram jos napomenut da Desigual ima odlicna snizenja na preljepe cizme. Danas mi frendica uzela kozne brusena koza i koza visoke za 600 kn a bile su 1200
2016 01 04
Kupujem sada, kasnije nema šanse da nađem neke veličine za sebe, uglavnom sve ono što ostane su 34 ili 44 :/
2016 01 04
Sniženja u Hr se ne mogu ni nazvati sniženjima kakva su vani. Ja sam se bas vratila iz Sivcarske i tamo su sniženja vec -70% doslovno, za brendove poput HM-a, zare, bershke Itd. Iako je dosta otišlo vec, da se naci super komada po 10,20,30 Fr
2016 01 04
Kad smo kod HM-a, ima li tu koga još da je iz Osijeka. Ja sam neki dan bila u Porti u hm-u, i bilo mi je muka od one jadne robe (odmah desno kad se uđe), koju nam kroz već par sezona pokušavaju uvalit na rasprodajama, a dovukli su je tko zna iz koje poslovnice, sam Bog zna kad. Cure ima li takvih gluposti i kod vas u Zagrebu? Sjećam se jedne vestice koju sam kupila u Sloveniji za nećakinju dok se još hm nije ni otvorio u osijeku (početkom 2010), i prošle godine sam je vidjela na djecjem odjelu za SAMO 70 kuna.
2016 01 04
Naravno vani je to totalno druga stvar. Idem sljedeci tjedan za poljsku i zanima me dali bi tamo trebali takoder biti dobri popusti. Ako je netko bio tamo neka javi kakve su cijene i dali ima dobrih popusta.
2016 01 05
Ny ima ok ponudu snizenih stvar, dosta dobar izbor. Za orsay cekam drugi val
2016 01 05
ima snizenja.....ja sam prosli tjedan kupila 2 jakne, jedna je bila na 50 % sa 1200 kn na 600 kn i jedna je bila nekih 30 % sa 1000 kn na 700 kn i juce narucila jos jednu 50 % bila 120 funti sad je 60 funti.....sve je vec probrano ova do 600 kn je bila zadnja , od ove od 700 jos 2 ostale i ova sto sam narucila je zadnja i to taman moja velicina vecih uopce vise nema.....a po trgovina ostalim po 1 ili 2 max primjerka, pa ono ako ti se i svidi male su sanse da je ostao bas tvoj broj
2016 01 05
Slažem se da sniženja ovdje nisu kao vani. Majice koje se nađu sa 20 Eura na 1,2. To je stvarno odlicno, i ostale stvari poput kapa, salova rukavice bagatela.
2016 01 05
Terranova ima ok izbor, ima kosulja i toplih vesti jeftino, zara uglavnom ljetnu robu dosta snizenu, ostalo nista posebno. Potkosulje po 20kn, majice neke po 40. H&m ima jadno snizenje, isto nesto ljetno, ostaci ostataka.
2016 01 07