Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Svakodnevica /

Škola, fakultet, posao, karijera /

Pitanja o maturi

Zanima me što se desi ako upadneš na fakultet koji je pod prvim izborom, a zeliš upisat fakultet pod nekim drugim brojem? Čula sam da se plaća naknada, možda netko zna koliko ona iznosi?
2016 01 05
Od izlaska rezultata imas vremena maknuti taj prvi, drugi, peti izbor i postaviti na prvi taj faks koji zelis..u slucaju da to nisi napravila ja mislim da placas punu skolarinu za to sto si nekome uzela mjesto..znaci jako puno kunica
2016 01 05
> Chinchilla: > Od izlaska rezultata imas vremena maknuti taj prvi, drugi, peti izbor i postaviti na prvi taj faks koji zelis..u slucaju da to nisi napravila ja mislim da placas punu skolarinu za to sto si nekome uzela mjesto..znaci jako puno kunica A koliko je to vremena? Tu promjenu mogu napravit od izlaska rezultata do kad?
2016 01 05
E to se ne sjecam, mislim da ti to pise tamo negdje di gledas rezultat a i to su nama profesori lijepo objasnili..ugl mislim da je bilo nekih 2-3 dana od rezultata ali to sad lupam napamet
2016 01 05
Nama je rekla prof da cim vidimo rezultate i pogledamo gdje smo upali da promijenimo redoslijed fakulteta (ukoliko se predomislimo) tako da u principu to ti je dosta vremena s obzirom da si se do sad valjda smislio po pitanju fakulteta
2016 01 05
> Chinchilla: > E to se ne sjecam, mislim da ti to pise tamo negdje di gledas rezultat a i to su nama profesori lijepo objasnili..ugl mislim da je bilo nekih 2-3 dana od rezultata ali to sad lupam napamet Ma nema veze, hvala ti i za ovo. :D Bitno mi je samo da znam mogu li to promjenit nakon pisanja zato sto cu znat hocu li mijenjat tek nakon sto saznam rezultate.
2016 01 05
Ispitni koordinator u školi će vam reći sve te važne informacije.. Nama su rezultati mature i rang liste za fakultete došli u ponedjeljak i imali smo do petka vremena promijeniti redoslijed fakulteta, točno u određen sat su se zaključavale liste. Ako si upala na prioritet, a ne dođeš na upise onda plaćaš punu školarinu (kako na kojem fakultetu, na mojem ja mislim da se plaćalo 7 200kn).
2016 01 05
Da da, to svakako ..samo imaj na umu da to promjenis odmah isti dan nakon sto pogledas rezultate i vidis gdje si upala .. ali to ce vam jos sve profesori reci tako da nis ne brini.. Sretno :)
2016 01 05
Znaci imam nesto vremena za promijenit sve sta zelim nakon objave rezultata, a ako to ne napravim onda placam jako puno. Hvala vam :) Ovakve stvari na katalozima ne pisu :(
2016 01 05
Više nemaš vremena za promjeniti? Promjeni odmah ako možeš da se kasnije ne zezaš s time
2016 01 05