Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Operacija madeža...

Hello, Ovako... Dečko bi trebao skidati/vaditi(kako god) dva madeža... E sada, zanima me ima li netko iz Ri da je bio kod kakvog privatnika? Ili da je uopće imao iskustva s time... Svaka info je dobrodošla. Hvala i pusice svima :)
2016 01 11
Mladji sin je prije godinu dana operirao madez na glavi u nasoj opcoj bolnici ,dobio lokalnu anesteziju nista nije osjetio dobio dva sava nakon tjedan dana kontrola vadjenje konca i sve proslo ok
2016 01 11
također sam vadila madež, kod privatnika, ali u zg. također puno košta kod privatnika. to nije nista strašno, dobije se injekcija anestezije, što ništa ne boli, Zatim ili laserom ili kirurški se odstrani madež, ovisi šta nudi privatnik, te šta vi odaberete, možete kod dermatologa ili kog estetskog kirurga, te 2 tjedna nakon još stoji flaster te vas oni previjaju svakih dva tri dana, namažu jodom, ovisi o njihovoj praksi. najbitniji je nalaz biopsije, odnosno oni pošalju nalaz da se provjeri je li to bezopasna izraslina ili melanom.
2016 01 11
ništa strašno , uglavnom, ali je dobro izvaditi sumnjive madeže! Želim vam odnosno dečku vašem puno sreće!
2016 01 11
ništa strašno uglavnom! zelim vam puno sreće!
2016 01 11
Natalie- koliko se fizički ne bi moglo raditi? Jedan je u predjelu trbuha, drugi ispod ruke... On tek treba ići kod doktora, ali želimo da to ukloni jer su smetnja... Kolika je cijena kod privatnika bila? Ne mora nužno biti pvt, ali zanimaju nas oba slučaja...
2016 01 11
dr tončić u zagrebu!! odličan je
2016 01 11