Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Problem sa editiranjem artikala

Ne mogu i dalje izmjeniti artikle i slike na artiklima. Sve napravim (i ovo sa materijalima i 5 tagova) i kada idem spremiti artikl mi neće uopće prihvatiti ni preko moba ni na netu.
2016 02 01
koranap koristim google chrome Problem je povezan s editiranjem artikala. Svi artikli koji su bili označeni kao prodani su sada u ponudi i ne mogu ih označiti kao prodane, niti obrisati, ne mogu prelistati slike artikala niti učitati fotografije u porukama... Problem se pojavio nakon promjene izgleda stranice. [email protected]
2016 02 01
SanyaOsijek Pozdrav Predala sam jucer svoj prvi oglas Kada sam unosila velicinu traperica koje prodajem nije bila ponudjena opcija 30\32 pa sam unijela 40 I od jucer zelim to promijeniti na vel.38 Odem na edit, unesem sto zelim i idem na prihvati (dolje na kraju) i sve se lijepo izvrti, odem na oglas, pise i dalje 40. Koristim Chrome, Da pokusam preko nekog drugog preglednika? Hvala i pozdrav Sanja
2016 02 02
JA SE NADAM DA ME ADMINISTRATOR BUDE PRIMJETIO JER IMAM PROBLEM PA SE NADAM DA ČE OVO VIDJETI-OVAKO NE MOU NIKOME POSLATI PORUKU,PA NI VAMA ,NE MOGU OSTVITI POVRATNU PA SE NADAM DA ČE TI MU NEKAKO POMOČI (AKO DOBIJEM PORUKU NA NJU MOGU ODGOVORITI ALI NEMOGU JA NIKEMO POSLATI,POKUŠAVAM VEČ 2 DANA VAS KONTAKTIRATI ALI NEIDE PA MOLIM POMOČ
2016 02 02
Za mene je stranica postala neupotrebljiva... Ne mogu postaviti niti novi artikl... Molim vas da vratite stari dizajn kojemu ništa nije falilo, a funkcionirao j dobro.
2016 02 03
skužila sam zašto neće dodati novi artikl ni kad sve ispunim.. slike artkla se još učitavaju iako se vide, na slici su crtice kao znak učitavanja...a to zna potrajatiiii...
2016 02 03
sad sam već i ja ljuta.. neće mi dodati novi artikl.. slike su se učitale, ali pokazuje mi kao da nisam označila prodaj/zamijeni.. a jesam.. i ni makac! sve je označeno i ispunjeno... do maloprije je bilo ok koristim chrome
2016 02 03
btw. sad pokazuje kao da nema naslova (one upute sa strane su tamnije) jer sam ga kliknula da ga ispravim, i opet ne mrda... to mi se događa samo sa jednim oglasom... postavljam ga više puta i nikako, a ostali idu bez problema
2016 02 03
Molim vas pomoć. kako mogu dodati artikl na ovoj novoj stranici? Nigdje ne vidim na svom profilu opciju dodaj artikl ili nešto tome slično? Hvala!
2016 02 03
> capona: > Molim vas pomoć. > kako mogu dodati artikl na ovoj novoj stranici? Nigdje ne vidim na svom profilu opciju dodaj artikl ili nešto tome slično? > Hvala! Gore desno plusic na mob.ili Dodajte artikl na kompu.
2016 02 03
Ne radi mi editiranje stvari :(
2016 02 03
Jsi li probala smanjiti broj tagova na do pet komada? To je najčešća pogreška pri kojoj se promjene ne spremaju.
2016 02 04
> birdie: > sad sam već i ja ljuta.. neće mi dodati novi artikl.. slike su se učitale, ali pokazuje mi kao da nisam označila prodaj/zamijeni.. a jesam.. i ni makac! sve je označeno i ispunjeno... do maloprije je bilo ok > koristim chrome skužila sam, izgleda da je u tagu bilo premalo slova, a nije mi pisalo pa nisam odmah skužila... bilo mi je čudno kako mi samo jedan oglas neće, a ostali su ok
2016 02 05
Uopće ne vidim opciju za editiranje artikala.
2016 02 05
kad otvoriš svoj profil (sve oglase), ispod svake slike imaš 3 ikone...prva je olovka, nju stisneš
2016 02 05
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 13