Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Objave, novosti, komentari moderatora /

Problem sa editiranjem artikala

Takoder, na profilu mi ne prikazuje prodane artikle koji nisu obrisani, samo dvoje nedavno prodanih hlaca! A imala sam stavljeno i haljine, stikle, torbu, suknju, hlacice... :/
2016 01 28
na tražilici ne mogu niš nać. upišem pojam i niš....:-(
2016 01 28
Također pokušavam promjenit fotke, ili ih ne stavi uopće ili mi izbriše neke već postojeće. Sve je kako piše do pet fotki ,težina je uredu...ima 5 tagova...al nikako. Već danima pokušavam i jako je iritantno :/ :/
2016 01 28
Evo ja sam danas napravila profil ovdje i ne mogu staviti niti profilnu sliku niti oglas. Sve sam napravila kak spada, sva polja oznacena u dodavanju artikla i najviše pet tagova... ali i nakon dvadesetog pokušaja, ništa. Koristim google chrome
2016 01 28
Koristim Firefox, Google Chrome, Internet Explorer i svugdje jednako - mogu vidjeti samo naslovnu fotografiju proizvoda. Ostale kao da ne postoje, iako ih vidim ispod. Očigledno nije do browsera. Nije mi jasno zašto ste pustili u rad stranice koje ne funkcioniraju u potpunosti? Korisinici ne bi trebali sudjelovati u testnoj fazi, a koliko vidim sad više nije ni testna, nego je potpuno zamijenjena sa svim nedostacima... Novi dizajn pozdravljam.
2016 01 28
Pozz! Nemogu editirat artikl..tražilica ne radi,nemogu listat slike! Samo početnu sliku mogu otvorit! Molim vas poduzmite nešto! [email protected]
2016 01 28
> Chilly7: > Evo ja sam danas napravila profil ovdje i ne mogu staviti niti profilnu sliku niti oglas. Sve sam napravila kak spada, sva polja oznacena u dodavanju artikla i najviše pet tagova... ali i nakon dvadesetog pokušaja, ništa. > Koristim google chrome Izgleda da je vecini tako..ni preko mobitela i preko kompa... Novu verziju sam koristila vec mjesec dana na mobutelu i nisam na njoj nista mogla staviti novo...prijavila sam gresku...ostavila staru verzoju na kompu da bi mogla stavljat oglase dok se na novoj ne popravi...i sad ne mogu vise nikako staviti oglas.... Dakle preko mjesec dana zene prijavljuji greske...greske se ne poprave a vi svejedno pustite novu verziju u uporabu...nevjerojatno!!
2016 01 29
Stalno nešto šteka, koristim Chrome uglavnom da bi učitao nešto treba ti živaca, a i vremena. ;-)
2016 01 29
MrGrga55 Problem s korištenjem stranice Koristim crome. - Ne mogu brisati artikle - Ne mogu označiti da su prodani - Ne mogu uređivati artikle - Ne mogu listati slike na artiklima - Na nekim artiklima mi ne piše broj osoba koje su ga stavile u omiljene - Neki mail-ovi od razgovora mi dolaze, neki ne - Ne mogu listati slike samo vidim glavnu - Ne mogu pregledati omiljene drugih krpičarka Stranica je užas i nepregledna! Umjesto da poboljšate i olakšate rad na stranici samo ste sve dodatno pokvarili. Nisam čula ni jednu osobu koja je zadovoljna novim krpicama :(
2016 01 29
Ni ja ne mogu uređivati artikle. Ne mogu niti preko Chrome niti preko Firefox
2016 01 29
Sve je prijavljeno!
2016 01 29
I ja koristim chrome!! Danas stavljam nove artikle i uopće ne mogu brisati postojeće, ne listaju mi se slike artikala, i ne mogu mjenjati glavnu sliku artikla! HEEELP!
2016 01 29
STRAŠNO, KATASTROFA!!!!! Izbrisano mi je 30 artikala!!!!! VRATITE MI IH NAZAD, SAD, ODMAH!!!!! Mogu li što napraviti da mi se vrate? Jeli ikome od vas admina ili koga već jasno koliko je to truda. posla i vremena. Što ću sad? Da ih ponovo lijepo aploudam pa da se opet pojavi neki idiot i obriše ih? Još sam u šoku, što napraviti? Da blatim krpice gdje god stignem. RAZOCARANA SAM!
2016 01 29
Prijavljujem nemogućnost brisanja aritkala, uređivanja, označavanja prodanima, nemogućnost listanja slika na artiklima....
2016 01 29
Artikle još uvijek ne mogu postavljati. Verzija 47.0.2526.111 m Chrome Što trebam koristiti da bi funkcioniralo? [email protected]
2016 01 29
1 2 3 4 5 6 7 ... 13