Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Što obuci na crne čizme iznad koljena? hitno!

Bok,imam ubrzo party u klubu,i kako mi je cijelo vrime neudobno u stiklama mislila sam obuc crne cizme iznad koljena...sta da obucem na to neku haljinu ili ipak neku suknju usku il nesto,molim vas predlozite mi par kombinacija,hvala puno [:smijesi]
2016 01 20
Bok, pa na takve čizme mozes i tajice stavit deblje ili tanje s nekim uzorcima,neka zimska haljina,moze i minica,ili meni osobno se sviđaju kratke traper hlačice i crne tajice (ili neka dr boja ovisno o čizmama)
2016 01 20
1.kombinacija :skinny traperice i topic na bretelice (zatvoreni prostor je klub pretpostavljam) , nakit 2.kombinacija : 'kozne' crne skinny hlace , kosulja u hlace , remen , mali dekolte 3. Kombinacije : najlonke boje koze i leprsava kratka haljinica 4. Kombinacija : najlonke boje koze i uska haljina po mogucnosti dugih uskih rukava da sve zajedno ne izgleda previse provokativno Za sve kombinacije neka mala torbica popreko ili pak pismo torbica
2016 01 20
Desiinia haljine 💞, široke, ja imam dvije i njih furam, na debele crne ili prozirne nailonke. Isto tako jeans hlace sa jeans kosuljama, jeans hlace za crop puloverom, a ipod leprsavu bijelu maju onak da viri i taaaak.
2016 01 20
Uske haljine mi na to izgledaju too much, ALIIIII Ja sam van nosila maslinastu haljinu iz berske (ima crna, siva i bordo još) ima duge rukave al jako je tanka, nema dekolte i duza je pa izmedunje i cizmi imas mozda 3 cm kože, i uska jeee fino,al pristojna u globalu pa ne izgleda toomuch
2016 01 20
Ja na njih nosim lepršave haljine, s dekolteom (jer nemam ništa u njemu) ili bez. :) Super mi izgleda i super se osjećam u tome. :)
2016 01 20
Hahahahahaaha Maja21, blago nama neobdarenima 😂😂😂😂
2016 01 20
Bas ovu temu na blogu ne mogu otvoriti...Vi ostali mozete?
2016 01 20
Nemogu ni ja otvorit blog temu za cizme :(
2016 01 20
ValicaVala, barem neke koristi imamo od toga - koliki god da dekolte imamo, nikad ne izgledamo vulgarno :P
2016 01 20
Ni ja ne mogu link bloga otvoriti
2016 01 20