Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Magic Well iskustva

Pozdrav curke, da li je neka od vas isla na magic well? Ako je, kakva su vam bila iskustva? :)
2016 01 21
Ja sam bila, po meni jedno od boljih nacina vjezbanja jer koristis vlastitu tezinu kao uteg, odi na to, neces pozaliti :) i ja se planiram vratiti, ali obaveze stisnu..
2016 01 21
a koliko puta tj si isla i kada si otprilike vidjela promjene na sebi? :)
2016 01 21
Ja sam išla prije par g.3 puta tj.vidjela sam rezultate dosta brzo,ali to sve ovisi o tvom vježbanju,znaci tu 1 mi.dok si na jednoj spravi ,ti mozes napraviti 15 puta a mozes se i teliti i napraviti 4,a mozes i podešavati težinu na svakoj spravi,i naravno prilagodi prehranu ,kreni svakako,bilo kakvo vježbanje je super
2016 01 21
ja sam išla četiri puta tjedno, na prehranu sam pazila, stvarno sam davala sve od sebe, ali nikakvog pomaka nije bilo. jednostavno su mi te vježbe prelagane, vježbala sam po 30-45 min plus istezanje/zagrijavanje i iskreno, to sve mi je bilo kao da sam odradila neko malo jače zagrijavanje. onda sam otišla u običnu teretanu i tamo se bavila svim spravama i smršavila, naravno, isto uz praviln(ij)u prehranu
2016 01 21
Ne bih preporucila... Jer npr. meni je problem zona trbuh, noge su mi oduvijek ok, mrsave, valjda, tako da bi mi odgovarale sprave za vjezbanje koje su dobre za skidanje naslaga sa trbuha, a u Magic Well-u moras vjezbati na svim spravama koje su vecinom koncentrirane na jacanje misica nogu, ruku... Tako da sam samo dobila jace listove na nogama, sto ne izgleda bas lijepo na mrsavim nogama.. Izmedju 2 sprave za vjezbanje je nekakvo postolje (ne znam kako se strucno zove), fleksibilno, na kojem se trci na mjestu ili skace, itd., zbog toga sam dobila upalu pete, kao petni trn, nisam mogla normalno hodati mjesec dana, dan danas osjecam posljedice, tako da... Ne isplati se 😊
2016 01 22