Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Ne dam svoje dijete !

kroasan Ma ja mislim da ženska malo pretjeruje (iako, nije daleko od istine). Razmisli, prijelaz 80-ih u 90-e, američka antiislamska propaganda. To se prodavalo. I još uvijek se prodaje. Naravno, vjerujem u njenu priču i potlačenost žena u islamskim državama, ali način na koji je knjiga napisana mi je malo iritantan. Pogotovo izrazi kao "američki wc", "američka kava". Iritantni detalji, ali svakako knjiga vrijedna čitanja. Postala sam svjesnija stvarnog stanja i odnošenja prema ženama u tim državama i sve me više živciraju naše moderne feministice kojima je seksizam otvaranje vrata, plaćanje kave i, po novom, klima uređaji.
2016 02 19
Klima uređaju su seksistički? Wot? O.o to su feminazi, njih uopće ne ubrajam pod feministe. Dat ću knjizi šansu, ali ovih 50ak stranica danas me toliko iziritiralo da sam demonstrativno ostavila knjigu sa strane da mi pjena ne krene na usta :s Ali sumnjam da ću uspjet do kraja...
2016 02 19
Pa ti uopće nisi u trendu. Muškarci u prosjeku bolje podnose niže temperature i zato je seksistički u uredima paliti klimu. Feminazi ženske se žale. I muške/ženske britvice, to je seksizam također :') Knjizi svakako daj šansu. Da sam imala vremena pročitala bih ju u komadu. Zanimljiva jest, to svakako. Samo to mi je zasmetalo, veličanje Amerike. I jednostavno me tokom čitanja pratio taj osjećaj pretjerivanja. Shvaćam ju, zamjerio joj se Iran i gadi joj se sve to, ali onak, iritantno mi je ,:)
2016 02 19
1 2 3 4