Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Slobodno vrijeme i hobiji /

Filmovi, knjige, glazba /

Ne dam svoje dijete !

znaš možda tko je autor?
2016 01 27
betty mahmoody
2016 01 27
mirnaz , evo : Betty Mahmoody
2016 01 27
Priča je istinita, što knjigu čini još strašnijom :( :o ali je zaista dobra priča.. ja sam čitala prije nekih pet godina, pa sam preporučila mami - ona je bila oduševljena jer je njen otac (deda moj :D ) radio u Iranu i našla je u knjizi neke detalje koji su baš kak je deda pričal - onak, zanimljivosti - npr. kak nemaju wc papir nego neki šlauf pa se po riti poljevaju nakon nužde ..i tak
2016 01 27
Winks ne pravi se grbava nego je šalji
2016 01 27
pronašla na Kindleu. hvala :-)
2016 01 27
Ništa [:smijesi] ...i želim čuti dojmove....
2016 01 27
btw, ima i priča s očeve strane, a i nastavak koji je napisala kćer.
2016 01 27
A ništ , onda bumo i to čitale. [:smijesi] No , ja ipak mislim da nikaj nemre nadmašiti ovo do sad pročitano...izazvati te dojmove , onaj osjećaj kad misliš da si tamo i da sve to proživljavaš zajedno sa Betty [:sramezljiv]
2016 01 27
Pročitala sam i ja (jako davno) tu knjigu.Samo potvrđuje da se religiji (bilo kojoj) ne smije dopustiti da se "razulari" i izađe izvan zidova džamija,crkvi,sinagoga i sl. odnosno ,ne dozvoliti upletanje u politiku i državne poslove.
2016 01 27
nisam pročitala,ali budem,našla na netu u pdf-u.
2016 01 27
ja sam ju čitala prije dosta god i kada sam vidjela naslov odmah sam znala da se radi o toj knjizi. svakako ju preprucam svima tko ju nije procitao ako moze da ju procita. mislim da ta knjiga na svakoga tko ju procita ostavi neki utjecaj. e sad sve ovisi kakav. jako je dobra i kad pocnes čitati ne mozes stati, bar ja nisam mogla. u to vrijeme sam bila trudna pa su me osjecaji jos bolje prali. mislim da bi ju mogla jos jednom procitati. ali za ne povjerovati kako ljudi tamo zive i kako se ponasaju prema zenama.
2016 01 27
Newenter, ja se slažem ko drva!
2016 01 27
Hvala kroasan <3 :")
2016 01 27
Kad se Winxica pravi grbava..... [:smije] [:smije] [:hihot] [:poljubac] Grozna baba [:hihot]
2016 01 27