Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Tko je ovdje lud :D

Ja sam maksimalno snizila cijene, tipa 15, 20 kn jer nemam više kuda sa stvarima i od tada nemam upita. Možda se stvarno boje da je loše kvalitete ili čak nenosivo. :/
2016 01 31
Ne znam za druge, ali ja radije tražim povoljnije opcije, a pribjegavam skupljemu tek ako je jedini izbor... Barem na krpicama. Skuplje mogu kupiti i u dućanu gdje mogu isprobati i sto posto znati da je novo. Neke precijenjene, fake i "like" ovo, ono ni ne kupujem iz uvjerenja, principa jer su daleko prenabijene cijene samo zbog imena ili, još gore, etikete "like". To mi je debilno, neka se nitko ne uvrijedi... Tako da, što se mene kao kupca tiče, što povoljnije, to bolje. :)
2016 01 31
Slazem se sa korisnicama gore koje se osjecaju da bi trebale staviti vece cijene da bi upita bilo :D :D Stvarno koma..stavim nove nivcate stikle i to dva para za 85kn...samo da ne stoje doma jer ih ne nosim i evo vec mjesec dana niti jedan upit.... Cim sam imala cizme koje su kopija uggsica za njih 5 upita isti dan :D
2016 01 31
Ne znam je li to do redizajna ili što, ali ja u zadnje vrijeme ovdje ništa ne mogu prodati. Na Njuškalu imam više konkretnih upita.
2016 02 01
Primjetila sam istu stvar! Na primjer ja prodajem po vrtoglavo niskim cijenama tipa 30-40 kuna jer se doslovno samo zelim rjesiti robe koju ne nosim i kada stavim neki skuplji artikal koji se po kvaliteti ne razlikuje od ostalih dobijem puno vise upita. Cudo, cure ne razumiju razliku iumedu kvalitete robe vjerojatno jer nisu bile puno u doticaju s visokom kvalitetom da ju usporede s niskom. Valjda ih zato zaslijepe cijene, nemojte zaboraviti da su ovo krpice a ne ducan u kojem cijena oslikava kvalitetu. Da ocu nesto za 100-200 kuna kupila bi novo u ducanu.
2016 02 02
1 2