Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

omjer prodaje i kupnje?

čini li se i vama da se puuuuuuuuno više prodaje nego kupuje na stranici? zanima me kako vam ide prodaja, da li ste zadovoljni, jeste li do sad nešto i zaradili, ili kupili i kako ste zadovoljni kupljenim,jeli bude artikal kakav napišu u opisu ili vam je netko i podvalio??
2013 04 01
i ne zamirite na puno pitanja, ja nova pa me zanima kako funkcionira sve :)
2013 04 01
Ja nisam dugo tu, poprilično sam zadovoljna. Dosta sam toga prodala, zamjenila i kupila... Ono što sam kupila je u odličnom stanju (naravno uvijek zatražim dodatne slike) i sve prođe super... Isto tako sam dosta toga prodala i ostvarila super dodatnu zaradu! Heh, valjda mi se posrećilo u početku... [:hihot]
2013 04 01
ja sam puno više potrošila [:hihot]
2013 04 01
@ivanana - i ja isto [:smije]
2013 04 01
moraš svatit da je sve to šta se prodalo neko s krpica mora kupit! [:kesi]
2013 04 01
ja sam se tu nakupovla dosta stvari, a prodaja ovisi kako kada, nisam stavila novi artikal ima ohoho, lijena sam [:zaljubljen] ali kupujem dosta tu i sve je do sada bilo ok, tj. većina [:hihot]
2013 04 01
meni se čini da ću više potrošit nego prodat svidilo mi se dosta stvari :)))))) al dobra ideja za one koje sumnjam ,tražit ću više slika
2013 04 01
Puno više sam potrošila nego što sam zaradila [:hihot] [:hihot]
2013 04 01
Pa ja dosta često zakasnim što se tiče kupnje, jer nemam vremena stalno biti tu, pa mi se dosta stvari proda, ali dosada što sam kupila sam prezadovoljna, o prodaji isto zadovoljna, jer ja ovdje kada prodam ili ovdje kupim ili skupim novce pa obavim shopping... Svakako te novce ne potrošim negdje dalje, što sam sama sebi obećala :)
2013 04 01
tipično ženski,kupujemo više nego što nam treba pa onda moramo ode prodavat jer će se ormar raspast :D
2013 04 01
Evo aj sam isto nova nova od prekjučer na krpica uložila sam malo trudi sve poslikala pregledala potrudila se i već izdogovarala i obavila i zamjene i prodaje i sve..tako da za sad mi je sve odlično [:kesi]
2013 04 01
meni je danas pala zadnja strana ormara od prenatrpanosti , a kaj se tiče prodaje više mijenjam nego prodajem i opet sam na istome [:smije]
2013 04 01
drago mi je da uspješno poslujete i da nemate negativnih iskustava :))))))
2013 04 01
ja isto dobivam dosta ponuda za mijenjanje, a pokušavam se riješiti stvari [:smijesi]
2013 04 01
1 2 3