Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Dodavanje artikla preko mobitela...

Pozdrav cure. Je možete preko moba dodati? Krenem dodati i idem učitati slike, i piše mi nema dovoljno memorije. Kakva crna memorija. Šta bi trebala sliku smanjiti, nikad ne smanjujem kad dodajem preko laptopa i sve bude uredu, a neda mi se paliti laptop i prebacivati slike na njega :s Je zna netko u čemu je problem?
2016 02 03
Ja ucitavam bez problema ..samo traje neko vrijeme
2016 02 03
Hjoooj. Bas bezveze sve. A pokušat ću još par puta ako neće neće. Stvar je u tome što me laptop zeza kad ga upalim i onda izgubim volju. Hvala svejedno :)
2016 02 03
Prijavi tu na forumu adminima ja sam isto imala problema ali sve se riejsilo :D
2016 02 03
Meni je preko moba najbolje, brže, preglednije i jednostavnije dodavanje oglasa. Imaš problem interne memorije telefona, a ne problem sa krpama. U prijevodu, kupi si bolji mob :D
2016 02 03
Meni preko mobitela najbrže, manje od minute učitava slike☺
2016 02 03
Isto , preko mob.za cas dodam i ucitam.Mislim da je Nomad u pravu, problem sa mob.
2016 02 03
A mozda je, ali neću sada kupovati novi mobitel samo zato jer ne mogu postaviti slike na krpice. To bi bilo blesavo haha :) Sve u svemu, uspjela sam kasnije učitati slike, tako da je i to riješeno.
2016 02 03
Pozz! I ja imam problem sa ucitavanjem preko moba, zapravo nisu slike problem, njih mi bez problema ucita ali kad na kraju trebam upload, nista. Jedva sam dva artikla stavila u prodaju i to sam u dva razlicita dana morala jer nisam mogla odjednom. Zna netko u cemu je problem? Hvala!
2016 07 28