Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Alfaparf boja za kosu!

Moze preporuka koju kupiti za plavu kosu? Malo sam citala pa zakljucila da su 11.11 i 11.21 najbolje pa jel mi moze netko potvrditi iz prve ruke?:) Jel ih ima u kozmu za kupit? Hvala :)
2016 02 05
nema u konzumu ja sam imala 11.11 i stvarno mi je bila odlicna uzela u bio bio
2016 02 05
Ima ih u kozmu. Ja sam se bojala sa 9.1, nijasna odlična ali meni se ova boja nekako prebrzo ispirala, ali preprepre brzo. I da jako mi je isušila, vjerojatno se zbog toga i ispirala tako brzo. Nije svima isto. Zbog toga sam prešla na keune (koju sam pokušala izbjeć jer svi pričaju da je jaka i da isušuje) jer mi druge profi boje nisu dostupne i kosa mi se preporodila, boja se ne ispira toliko, iako nisajsa nije presavršena ali takva kakva ispadne bude postojana i više od mjesec dana... ne znam... Vi živite u Zg, da ja živim tamo kupila bih neku drugu profi boju, čitam po forumima da u zg ima svašta za kupit, čak i wellinih boja, Živim u Zadru i ovdje ne mogu nabavit ni jednu dr- profi boju osim keune i alafaarf. A Alfaparf je dosta skup a nije baš nešto, za tu cijenu sigurno ima i buljih za nać u Zg.
2016 03 11