Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

žalba na prazno

znaci, cujem tj citam zalbe kako svi odlaze sa krpica i slicno...pa kako i ne bi kad se javim da hocu kupit nesto, cura uredno odgovori za koji dan i kad treba dogovorit podatke ili pak primopredaju, 8 dana nema odgovora....5 takvih u manje od mjesec dana....zima je tu, trebam kaput, nadem tri cure, javim se, odgovore, pitam za primopredaju, nema odgovora.....ili je lazan profil i nema artikla ili ne znam drugo sto je.....:S a jeste cudne cure moje drage.... :S
2016 02 07
Ja sam isto luda od takvih situacija. Javim se curi da ću kupiti dva lančića, kaže da je cijena 120 kn i da će mi ih dati za 110 jer daje popust pri kupnji dva artikla, kad sam pitala može li za 100 i dam joj i čokoladu (jer se svi cjenkamo realno), napiše joj mama mi ne da da prodam za 100 kn, ništa onda. (????) Na to kažem da nema veze više, dat ću joj i 120 kn jer zaista zelim te ogrlice i ona ne odgovara uopće. Ja i dalje želim te ogrlice hahah! Mene to stvarno fascinira...nije ovo jedini takav slučaj, ali ovaj sam doživjela prije 3 dana pa me zanima kud to sve vodi. Čekam dan kad ću i ja prolupati i odbijati prodati oglašene krpice.
2016 02 07
Kad dobijem popust koji ni ne trazim ne padne mi na kraj pameti traziti dodatni.
2016 02 07
mene najviše čude one koje bi prodale, a ne da im se mjerit. zadnjih par mjeseci na pitanje za mjere uredno dobijem ignore ,:(
2016 02 07
i one koje tražiš dodatne mjera pa vele šaljem večeras .. pa ili ih dobiješ za 5 dana, ili uopće ne dobiješ... ,:)
2016 02 07
jup :') dodatne slike neću ni spominjat x-)
2016 02 07
A one koje traze mjere uzduz i poprijeko,slike izbliza/izdaleka, kako se roba ponasa na vjesalici i onda na kraju ipak ne bi ili ne jave nista
2016 02 07
Neki dan ja zamolim curu za mjere muških majci i koju sliku jer ih je slikala na hrpi ali prvo mjere ako ne odgovaraju da ne slika bezveze jer ima dosta majci Poslikala je sve i jednu i nakon svake sam ju molila prvo mjere Sve ih je poslikala na kraju sam je ponovno pitala za mjere i više ni traga ni glasa od nje A imala lijepih stvari.. Šteta...
2016 02 07
Korisnice su katastrofa,već 5 dan čekam dodatne slike,a da ne pišem o forumu,po njemu skaču ljubomorne i zavidne dushe :P jadne paćenice koje upotpunjuju svoju svakodnevhnicu blaćajući pošten narod fuj
2016 02 07
e znači nisam jedina---i onda zašto nisam na krpicama? pa ako dođe poruka dobijem na mail obavijest i odem ali po pitanju kupnje lakše se razumijem sa Kinezima i manje čekam !!!! daaa -istina!
2016 02 07
na stranu stvarno ok cure ali većina..da sam došla u situaciju ispričavati se ali ako mooooolim vas nije problem bar još jednu sliku da vidim ima li majica rukave ili ne daj B..izmjeriti..postalo mi neugodno uopće to tražiti :/
2016 02 07
ah, stara krpičarska boljka zvana "nemam to, ali pogledajte stale moje stvari...." ili "to sam davno prodala, samo nisam stigla označiti, ali pogladajte ostale moje stvari".... a i odnedavno mi se čini da nove cure padaju u nesvijest kad im se kaže da bi nešto trebale platiti... sve me preispitaju, premjerim, poslikam, analiziram... a onda " a sada šta ja trebam napraviti, sve mi odgovara?" i kad kažem "uplatizi pa vam pošaljem" više ni traga ni glasa... eh.
2016 02 07
A tek kad pitaju da se slikaš u robi, i onda pošalješ ne jednu već dvije slike u robi jer se na prvoj slici ne vidi baš dobro i više se ni ne javi. Bar da napiše ne paše mi, ne sviđa mi se ali hvala...Bsš ni a ni b. Ili kad dobiješ upit za zamjenu, odeš na profil da pogledaš šta ima, a u opisu "nisam za zamjene". To mi nikad neče biti jasno.
2016 02 07
Cura pita za zamjenu, pogledas, nema nista, pristojno odgovoris da nema ništa za tebe ali ako je zainteresirana za moju stvar da joj dam neki ogroman popust a ona na to ni ne odg.. Nemora kupit ali isto kao i ja mogla je odgovoriti bilo sta hvala trenutno ne mogu kupiti ipak ne zelim, samo sam za zamjene i sl. Ja uvijek odgovorim sta god da pita nudi i sl. Ipak neka kultura. Bar po meni
2016 02 07
> Deaa20: > A tek kad pitaju da se slikaš u robi, i onda pošalješ ne jednu već dvije slike u robi jer se na prvoj slici ne vidi baš dobro i više se ni ne javi. Bar da napiše ne paše mi, ne sviđa mi se ali hvala...Bsš ni a ni b. Ili kad dobiješ upit za zamjenu, odeš na profil da pogledaš šta ima, a u opisu "nisam za zamjene". To mi nikad neče biti jasno. Jos da skuzis da je slikanje u robi posve besmisleno u startu. Jer ne prodajes i svoje tijelo s tom robom pa je posve svejedno kako tebi stoji. Il nedajboze dodjes na ideju da je iza profila s takvim zahtjevima ..pogotovo novih.. najcesce frajer..auuuuu...brijem da bi ti ove sta ti nude zamjenu a za nju nisu postale posve nevazne.
2016 02 07
1 2