Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Upisivanje materijala i tagova

Molim vas pomoc, nikako ne mogu ucitati artikl jer mi ne prolazi zbog ucitavanja materijala i tagova..stalno mi se crveni i pise x, sta god da napisem...
2016 02 07
Moraš staviti zarez nakon svake riječi.Probaj s tim. :) U tagove stavi najviše 5 riječi.
2016 02 07
a kako upisati materijale tipa brušena koža ili PU koža ili umjetni mmaterijali, kombinirani pamuk, umjetno krzno itd. da ne nabrajam riječi tj materijale koji u svom nazivu imaju 2 riječi? mislim ja sam ih učitala pod 2 taga ( brušena i koža) ali onda ne možemo ni tagirati baš kako treba jer će pod pravu kožu izlaziti i umjetna!?
2016 02 07
Probala sam ali nikako mi ne ucitava, sa zarezom, sa dvije, tri rijeci..nikako
2016 02 07
upišeš jedan tag pa pritisni enter probaj tako
2016 02 07
Možda da upišeš u pravokutnik za materijal prvi tag bez razmaka i zareza i onda klikenš van tog pravokutnika i onda opet nazad na pravokutnik i upišeš drugi itd. Jer ni meni nije htjelo nikako pa sam tako označavala.
2016 02 07
> karmenf: > a kako upisati materijale tipa brušena koža ili PU koža ili umjetni mmaterijali, kombinirani pamuk, umjetno krzno itd. da ne nabrajam riječi tj materijale koji u svom nazivu imaju 2 riječi? mislim ja sam ih učitala pod 2 taga ( brušena i koža) ali onda ne možemo ni tagirati baš kako treba jer će pod pravu kožu izlaziti i umjetna!? Materijali: brušena, koža u opis stavi detaljnije i bok! :) Bitno da nesto piše pod materijalima, samo da ne piše "zara" hahaha
2016 02 07
Ma ne radi to upisivanje tagova, nece da razdvaja bez obzira na zareze, nego stavi sve skupa i onda izbaci gresku jer je previse znakova u tagu, mislim katastrofa! A ako preskocim ne prihvaca oglas. Ne valja kako god okrenes
2016 02 08
Evo, ja sam uspjela. Jedva, a stalno sam isto radila.
2016 02 08
> karmenf: > a kako upisati materijale tipa brušena koža ili PU koža ili umjetni mmaterijali, kombinirani pamuk, umjetno krzno itd. da ne nabrajam riječi tj materijale koji u svom nazivu imaju 2 riječi? mislim ja sam ih učitala pod 2 taga ( brušena i koža) ali onda ne možemo ni tagirati baš kako treba jer će pod pravu kožu izlaziti i umjetna!? Hihihi, ovo je jaaako dobro pitanje koje nažalost nema inteligentnog odgovora na Krpama. xD xD xD
2016 02 09
Isti problem. Sto god da upisem zacrveni i stavi usklicnik...ne mogu objavit oglas
2018 05 18
kako kontaktirati Admin-a? Pomoc i kontakt ne funkcioniraju...
2018 05 27