Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Poklon mentoru - diplomski! Molim pomoć

da pojednostavimo, moj mentor bi te izbacio van. fino, tiho i da za cijeli zivot zapamtis taj neugodnjak. a sad, kajaznam, svakakvih krkana ima za katedrom, a bogami i kokosharenju sklonih studenata, pa kreveljenje i nosanje odojaka preko grbe dozivi ovacije.
2016 02 10
Već spomenuta prijateljica je išla na filozofski i potrošila 400kn na svoje mentore. Oni su svi bili oduševljeni Mozart kuglama, skupim vinima i slično. Tako da, očito se ta praksa promijenila. Ja nisam za preseravačinu, nego za neki znak pažnje i čašćenje. Ćaobok
2016 02 10
> cipelitza: > to nije znak paznje. znak paznje je portirki il teti iz referade nicim izazvana donijeti kavu koju znas da pije ili cokoladu koju znas da voli. nicim izazvana, dakle nisi dosla nista obaviti, vec eto, sjetila se. > ovo sto si navela je tek preseravacina. da te citiram. filozofski u zg. mnda. a prodali bi se za litru badelovog spirita. cascenje? al si dobila eurojackpot ili se iskijavala par godina korak po korak da dodjes do papira za dalje? no, sta ja pitam uopce, jelte.
2016 02 10
Već si poznata po tome da uvijek kontriraš svima, tako da se neću obazirati na to. Kada kupiš nekome prijatelju nešto za rođendan kao znak pažnje, i tad si nečim izazvana, je l'? Niti imam novaca, niti imam želju praviti sprdačinu od svoje obrane. Općenito, stava sam takvoga da mi se gade fešte nakon obrane (svi moji prijatelji i poznanici su ih radili, ja ne). Profesore sam počastila jer su napravili nešto od mene. I to je to. Hvala, draga, ali ja sam svoj fakultet završila u roku. Slobodno mi pošalji adresu pa ti pošaljem svu papirologiju, kad si već znatiželjna.
2016 02 10
> Maja21: > Već si poznata po tome da uvijek kontriraš svima, tako da se neću obazirati na to. > Kada kupiš nekome prijatelju nešto za rođendan kao znak pažnje, i tad si nečim izazvana, je l'? > Niti imam novaca, niti imam želju praviti sprdačinu od svoje obrane. > Općenito, stava sam takvoga da mi se gade fešte nakon obrane (svi moji prijatelji i poznanici su ih radili, ja ne). Profesore sam počastila jer su napravili nešto od mene. I to je to. > Hvala, draga, ali ja sam svoj fakultet završila u roku. Slobodno mi pošalji adresu pa ti pošaljem svu papirologiju, kad si već znatiželjna. sad se vrati nazad pa nadji mjesto gdje ja tebe ista pitam vezano uz tvoje studiranje, kamoli da te trazim ikakve detalje. cisto da ne ispadne da si dajes na vaznosti koju nemas. usporedila si cascenje mentora s rodjendanom prijatelja. super. profesor je nesto napravio od tebe? super.
2016 02 10
Prvo ti želim čestitati na diplomi. A drugo, evo podsjetila sam se kako je to bilo kada sam ja imala obranu i također smo par kolegi i ja odlučili pokloniti nešto u znak pažnje. Na nekim fakultetima je tradicija da se mentorima pa čak i članovima komisije kupi nešto, jer svi to prakticiraju ili zaista žele pokazati znak pažnje prema profesorima koji su pomogli savjetovati, pregledati rad i pripremiti te jednog dana za posao. Na nekim fakultetima poklon nije običaj. Kada sam diplomirala sa kolegama, slikali smo se taj dan sa mentorom, razvili smo mu sliku i uokvirili. To mu je za uspomenu od nas, a kolega je još pripremio kravatu i piće, čini mi se. To su neki uobičajni pokloni za mentore. Kao i cvijeće za mentorice ili bombonjera Mislim da ne trebaš tražiti neki specijalni poklon, jer niste bliski kao prijatelji pa ga ne znaš dovoljno.
2016 02 10
Hvala svim curama na odgovorima :) Pokupila sam par dobrih idejica! I ps. zahvaljujem na čestitkama! Ugodana dan Vam svima želim <3 Odoh ja spremat obranu! ;)
2016 02 10
Bivši je kupio bocu nekog finog-skupog alkohola bivšim mentorima. Bome je spizdio oko 100 eura ako me pamćenje ne vara..:misli: Išao je logikom kako bi i on volio dobiti isto, hihihi. To je dosta često, kupnja profesorima za zahvalu (nakon obrane) diplomskog.
2016 02 12
1 2