Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Preporuka : olovka za usta

Curkee, tražim neku olovku za usta onako boje mesa / roskastu koju mogu nanijeti umjesto ruza . Znaci samo olovku! Pa ako imate kakvu preporuku gdje kupiti, koja marka i koja cijena , help!!!!!!!! Hvala :)
2016 02 14
ja imam os essencea i dobra mi je a nije ni skupa :)
2016 02 14
ima neka posebna linija? mislim sigurno imaju vise vrsta
2016 02 14
Smart Girls get more! To je ona marka ciji se lakovi prodaju u Dm-u, uglavnom u Kauflandu ima njihova sminka. Olovke za usta su 13 kn i meni su to najbolje koje imam! Prvo sam ih vidla na frendici pa je izgledalo kao ooodlican ruz, a onda mi je otkrila tajnu :D 03 je nijasna koja je najneutralnija, bar za mene. Stalno ju koristim
2016 02 15
Isprobala sam ih puno, i najbolje su od essence baš zato što nisu suhe, kremaste su i mogu se nositi samostalno bez ruža. Ako želiš boju mesa, a svjetlije si puti, preporučujem nijansu Wish me a rose. Nećeš požaliti sigurno, a cijena je 8 kuna :D
2016 02 15
Essenceee, meni je isto odlična! Najbolja od svih koje sam isprobala! :) Samo mi se čini da su u zadnje vrijeme nekako manje kremaste, sad se malo namučim da je nanesem, ali i dalje su super!
2016 02 15
To ti je možda zbog hladnoće, nisu mijenjali ništa u zadnje vrijeme koliko znam :) Probaj ju prije upotrebe zagrijati na radijatoru ili s rukom protrljati pa će biti mekša :)
2016 02 15
Bell precision :D
2016 02 15
Nniixx imam jednu staru i jednu novu, i vidi se točno razlika, promijenjena je ambalaža, a i struktura same olovke :/ Možda ti još nisi kupila ovu novu :) ista je to olovka, ista nijansa ime, ali su je malo promijenilii
2016 02 15
hvalaaa :)
2016 02 15
hvalaaa :)
2016 02 15
hmmm, moguće da ja nisam primjetila, imala sam stare sa četvrtastim čepom i sada nove sa ovalnim, ali nisam uočila :/
2016 02 15