Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

> NomadOrganic: > > Winxica: > > > Nniixx: > > > Vjerojatno je osoba preko sms poruke zatražila da mu artikl bude istaknut i zato ima toliko pogleda. > > Jesam plavuša , prava , prafcata i da me pljusneš , ne kužim kaj si ti sad provalila . > > ,:) > Winx, vjerujem da misli na krunu i plaćanje za istaknuti artikl :D Hahahahaha.....fala Nomad kaj si mi prosvjetlila pamet....hahahahahahahaha A kaj bum , baba , baba. Slabo već rajmam !!
2016 02 18
da, na to sam mislila, ne znam kako se točno zove :D
2016 02 18
Rano je winxice , nema još ni 14h ,:) Volim reći; "da su mi bar noge duge kolko mi je pamet kratka"
2016 02 18
nego, mozemo li se trenutak vratiti na problem s blokiranjem korisnice koja je, citiram, vidjena da kupuje na kile? buduci da je ziva zdrava i posluje korisnica koja je sve donedavno, a od prvog dana na krpama, sto je godinama, imala ormar s preko 1500 artikala, sve same slike s neta, tocnije drito skinute s ibeja, a koja sada te iste điđebaje naziva svojim rucnim radom. istina bog, zamijenila je slike s neta svojim slikama tih predmeta. vise se ne ceka da stignu dvajs dana, sad su dostupni odmah. mos mislit. to je ispunjen uvjet za nastavak s preprodajom? s time da je ta korisnica dizala ustanak za micanje admina, dok prva spomenuta korisnica dobiva blok bez ikakve obavijesti, pitanja za ocitovanjem na optuzbu ni iceg slicnog. tek temeljem toga da je, umirem od smijeha, vidjena. choeche, mora da je ta koja to tvrdi neki autoritet ovdje. zesci. kad se vjeruje bezpogovorno. nek nam se dodje javit. i zalijepi kakav konkretniji dokaz. ja jucer bila na cugi s jetijem. majkemi. eno pozdravio vas je. razmislja da otvori profil ovdje. eto, malo imam potrebu osvrnut se na ovo jer sam i sama bila prozivana za kojesta. trebam li bogu zafalit sto sam imala prostora ocitovati se na optuzbe? ili na tome sto su bile toliko nevjerovatno glupe da mi je to islo u korist? fakat ne znam, nek mi neko objasni, fino i polako, da shvatim. ps - nisam suradjivala niti s jednom od dvoje spomenute korisnice. dakle ne, ne lobiram za jednu na stetu druge jer smo si po tamo nekoj liniji supać. ok? ok.
2016 02 18
Duboki naklon Oldtajmerki, Wizardici i ostalim curama koje u glavi - gle čuda i rijetkosti, još uvijek uzgajaju mozak, zdrav razum i bistro rasuđivanje. Ta priča s 'prokazivanjem' je toliko zastrašujuća da sam se smrzla. To što izgleda da je nevažna jer se radi 'samo o krpičarenju' ne bi nas smjelo zavesti - ne želim dramatizirati, ali, sjetite se kada se, gdje , koliko u povijesti prokazivalo i što je iz toga izrastalo i izrodilo se. Strašno i fuj!
2016 02 18
> gitadevi: > Duboki naklon Oldtajmerki, Wizardici i ostalim curama koje u glavi - gle čuda i rijetkosti, još uvijek uzgajaju mozak, zdrav razum i bistro rasuđivanje. > Ta priča s 'prokazivanjem' je toliko zastrašujuća da sam se smrzla. To što izgleda da je nevažna jer se radi 'samo o krpičarenju' ne bi nas smjelo zavesti - ne želim dramatizirati, ali, sjetite se kada se, gdje , koliko u povijesti prokazivalo i što je iz toga izrastalo i izrodilo se. > Strašno i fuj! gito vidjena si. ono. vidjela sam te. ne znam di. to cu tek smislit. cek malo.
2016 02 18
Kladim se da je "vidila"....nekadasnja TČ-ica, koja je blokirana ranije..ili ostatak ekipe...koji se muci doci do vrha...ali ne ide, pa ne ide.. Znas...bode u oci...ono prvo mjesto...koje nitko ne moze dohvatiti...
2016 02 18
da ponovim, nisam suradjivala niti s jednom od dvije navedene. al ak cemo redom, onda sta je s ostalima u vrhu? one se povampirile pa su nevidljive? dovoljno je onih sta krse sva pravila, od slika s neta, preko tagova, preko laznog oglasavanja, fejkova kao originala oglasenih, narucivanja, iskakanja iz pastete s reklamiranjem, ... argument je postalo "vidjen si"? nek me neko dodje slikat u konzum danas predvecer, cisto ako oglasim parizer ovdje ))))
2016 02 18
Kupi kulen pa možda i kupim :D
2016 02 18
budjola rulz :rumenjak: od nje cice rastu bolje ;
2016 02 18
boook svim pametnim, zbrojenim i mislećim glavama ovdje :) Upravo to što ste apostrofirale sve vi, užasava i mene - anonimne ili kakve god DOJAVE da smo negdje vidjeni pa potom osudjeni i preko noći strijeljani....????!!!! Ja opet i iznova ponavljam - zaista nije u pitanju odredjeni korisnik kojemu je odrubljena glava već NAČIN, PRINCIP, KRITERIJ sam - po to je krpičarska lobotomija. Znači, netko kratke pameti, brzog prsta i dugog jezika PROKAŽE nekoga i do jutra prokazani Pedro visi...?! Nisam mislila da cu ovdje dozivjeti niti ovakva adminkina biserna objasnjenja
2016 02 18
> cipelitza: > da ponovim, nisam suradjivala niti s jednom od dvije navedene. al ak cemo redom, onda sta je s ostalima u vrhu? one se povampirile pa su nevidljive? Vidljiva / nevidljiva... ostala sam paf na razlog blokiranja " viđene" korisnice...... rekla - kazala
2016 02 18
Nom,nomm... buđola Nego, nisam upoznata ni sa kupilicom na kile, ni sa ebay rukotvorkom, ali pratim razvoj situacije
2016 02 18
Mene samo zanima kako je došlo do toga "viđena". Ono što navodi moj zdravi razum je, ako je zbilja istina da je "viđena", da ju je otkucala osoba koju privatno zna, preko krpica ili ispijanja kava na cvjetnom, nebitno. U redu mi je javiti adminu kad se naleti na profil sa slikama s neta, naručivanjima, preprodajama i inime, ali da se međusobno slijedimo IRL pa otkucavamo adminima, malo mi je to, onako...OZNA sve dozna? Moj stav je i dalje isti za sve preprodavačice- i za one koje zarađuju kunu po artiklu i za one koje zarađuju 100 kn, ovdje im nije mjesto i podržavam micanje takvih. Da ne bi bilo da leluenu branim ili opravdavam iz nekih razloga, bilo da je preprodavačica ili ne, a ostale ne.
2016 02 18
> NomadOrganic: > Nom,nomm... buđola > Nego, nisam upoznata ni sa kupilicom na kile, ni sa ebay rukotvorkom, ali pratim razvoj situacije LellaEna je "videna"...a Fashionholic (tako nesto nick...ispravite me)...je ebay zena...
2016 02 18
1 2 ... 8 9 10 11 12 13 14 ... 27