Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

Da ti Jebemweeeeeee sto bi reka Đole :*
2016 02 17
> KitKat24: > Situacija s tom curom je rijesena davnih dana nisam ju prevarila doslo je do zabune i molit cu lijepo da me se prestane prozivat PREVARANTICOM sto nisam jer ovdje nisam nikog prevarila pozdrav klonit cu se foruma jer ovk sta vi radite je samo uznemiravanje pojedinih cura napadate na ljude bez da imate pojma o icemu nemam se kome sta opravdavat Ti si problem stvorila tako da si ti otvorila temu na kojoj si ti prodavacicu prozvala prevaranticom. Temu si obrisala one sekunde kad je zena prilozila ispis sa svog racuna. Niti si pricekala s otvaranjem teme dok se ne utvrdi o cemu se radi niti si ostavila neodgovorno otvorenu temu na zivotu dok se stvar ne rijesi. Niti si se naknadno zeni javno, onako kako si ju prozvala, ispricala. Motas i petljas svaki dan na razne nacine ali taj je nedopustiv. Itekako se imas kome pravdat. Posve je ocekivano kad nekog prozoves da je zavrtio tvoje pare uopce dokazati da si izvrsila uplatu. Kreveljis se i glumatas u igri s vrlo ozbiljnim stvarima kao sto je tudje ime i ugled. Radi to doma. Mi nismo tvoji gosti u tvom dvoristu. I tako se igraj sa svojim imenom. Kad ti je sve to cista zafrkancija i tako olako to dozivljavas.
2016 02 17
> smisnamala: > Da ti Jebemweeeeeee sto bi reka Đole :* Svira u pozadini )))))
2016 02 17
Vjeruj mi vidjela sam masu tvojih odgovora nekim curama na njihove teme. Ponasas se kao da si popila svu pamet svijeta i to je tvoj problem. Kao sto ti je jedna cura napisala vjerojatno ti fali sexa... Neznam mozda je do toga.. Necu da se petljam. Samo mene izostavi iz svojih prica. Lp
2016 02 17
Jos je otvorila drugi profil...da dokaze..da uplate nema...otisla u banku, donila crno na bilo...riskirajuci, jer je izlozila druge osobe javno... A tvoj odgovor na to je bio brisanje teme...sa dokazom.. Ti svoj dokaz nisi prilozila...a cura nikada nije lovu vidila....bome ti paket i poklone jesi. Dok je bilo u tvoju korist, temu si drzala...nakon sto se ispostavilo pravo stanje...nestade svega!
2016 02 17
> KitKat24: > Vjeruj mi vidjela sam masu tvojih odgovora nekim curama na njihove teme. Ponasas se kao da si popila svu pamet svijeta i to je tvoj problem. Kao sto ti je jedna cura napisala vjerojatno ti fali sexa... Neznam mozda je do toga.. Necu da se petljam. Samo mene izostavi iz svojih prica. Lp Ja svoje upise ne brisem. Dapace, nadopunim. Ti si slobodno otvori temu o mom seksualnom zvotu. Ne bi ti bila prva tema brilijantnog sadrzaja koju ces danas otvoriti i kako si ju otvorila i obrisati. Ne zaboravi i tamo napomenuti da se neces petljati.
2016 02 17
> Brdosuza: > Jos je otvorila drugi profil...da dokaze..da uplate nema...otisla u banku, donila crno na bilo...riskirajuci, jer je izlozila druge osobe javno... > A tvoj odgovor na to je bio brisanje teme...sa dokazom.. > Ti svoj dokaz nisi prilozila...a cura nikada nije lovu vidila....bome ti paket i poklone jesi. > Dok je bilo u tvoju korist, temu si drzala...nakon sto se ispostavilo pravo stanje...nestade svega! Ova ne bu nestala ni prestala dok ju admin ne odstrijeli. ili ne naleti na nekoga ko ce joj za 1% ovoga sto je oblacenoj korisnici ucinila doc zavarit zidarsku preko kljovare. Uz svjedoke i pojasnjenje zasto. Buduci da vjerojatno paralelno reve adminu u inboks da ju postedi, ja sam nekak ziher da bu ovo drugo bilo prilicno uskoro scenarij.
2016 02 17
Nema razloga da me admin blokira posto nemam negativnih i do sad sve dobre suradnje. Mos ti slobodno dobit preko KLJOVARE mislis valjda da imas pravo druge tlacit i nove cure zato jer si ovdje duze??!
2016 02 17
> KitKat24: > Nema razloga da me admin blokira posto nemam negativnih i do sad sve dobre suradnje. Mos ti slobodno dobit preko KLJOVARE mislis valjda da imas pravo druge tlacit i nove cure zato jer si ovdje duze??! Nemas negativku veliku kao kucu jer je zena odlucila ignorirati cinjenicu da te ikad srela. Daleko si ti od nove ovdje. No ponavljaj si to, mozda bar ti, jedina, u to i povjerujes. Uostalom, sve i da jesi nova, previse toga si sebi dozvolila na tudju stetu bez da snosis posljedice za svoje postupanje. Kako rekoh, igraj se sa svojim ugledom i imenom. Ne tudjim. Mislim, pokusaj, pa vidi sto ce se dogoditi. Nisu svi onakve ljudine kakva je bila i ostala prodavacica koju si pokusala osramotiti.
2016 02 17
Ajde odi spavat vrijeme ti je.
2016 02 17
> KitKat24: > Ajde odi spavat vrijeme ti je. Otvori temu o tome za sto je meni vrijeme.
2016 02 17
tebi je KitKat uspjelo u 2 mjeseca zamjerit se tolikim ljudima....? ja te do sada nisam uopće primijetila, do sinoć kad si ponosno oglasila da prodaješ BMW. na mojim krpicama. a detalji na profilu. i ajde, možda zaista nisi znala da ne smiješ. to je tek onda jako tužno. i zaista si dosljedna, pozdravljaš se već 4 stranice, pišeš i dalje, ali si samo neke komentare obrisala... sram te da si mi napisala f... off? ma ne treba....
2016 02 17
> ivalorena: > tebi je KitKat uspjelo u 2 mjeseca zamjerit se tolikim ljudima....? > ja te dosada nisam uopće primijetila, do sinoć kad si ponosno oglasila da prodaješ BMW. na mojim krpicama. a detalji na profilu. > i ajde, možda zaista nisi znala da ne smiješ. > to je tek onda jako tužno. > i zaista si dosljedna, > pozdravljaš se već 4 stranice, pišeš i dalje, ali si samo neke komentare obrisala... > sram te da si mi napisala f... off? > ma ne treba.... Pa ni tu nije bila rijec o njoj dok nije dosla i inzistirala sama na tome.
2016 02 17
pa istina. sama se javila.
2016 02 17
Vidis negativne na mom profilu?? Stvarno ih je puno..ma zar sam se svima njima zamjerila? Hm hm jao jao Znaci jasis me od sinoc jer sam oglasila auto aj rekla bi nes da ga nisam odmah pobrisala cim sam upozorena al ajd...mozes me jasit..nema beda
2016 02 17
1 2 3 4 5 6 7 8 9 ... 27