Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Informacije za korisnike /

O korisnicima stranice mojekrpice.hr /

Admine, molba

> KitKat24: > Vidis negativne na mom profilu?? Stvarno ih je puno..ma zar sam se svima njima zamjerila? > Hm hm jao jao > Znaci jasis me od sinoc jer sam oglasila auto aj rekla bi nes da ga nisam odmah pobrisala cim sam upozorena al ajd...mozes me jasit..nema beda Admine, ucini nesto. Cura se jednostavno muci.
2016 02 17
Ne brini cipkic adminka je upoznata s ovim..ne brini...
2016 02 17
> KitKat24: > Ne brini cipkic adminka je upoznata s ovim..ne brini... Nitko ne sumnja da si joj zabalila inboks uzduz i poprijeko. To smo rekli prije par sati jos.
2016 02 17
upadam kao grom iz vedra neba he he...zasto je blokiran top clan lellaena???imala super stvari i povoljne....vratite juuuuuuu
2016 02 17
"Znaci jasis me od sinoc...." a čuj, evo ja napisala jednu poruku prije nekih 7 sati i jednu sada....a ti čitav dan na temi. hm. dobra definicija jahanja. :D
2016 02 17
> ivalorena: > "Znaci jasis me od sinoc...." > a čuj, evo ja napisala jednu poruku prije nekih 7 sati i jednu sada....a ti čitav dan na temi. hm. dobra definicija jahanja. :D Oh. I tebi fali seksa. Eo, da joj pomognemo oko argumentacije ))
2016 02 17
daaa. nemaš život i fali ti sexa. to je to.
2016 02 17
Pa cure jos nije petak... :,'(
2016 02 17
Nije petak....ali je dan za odstrel! :)
2016 02 17
> ivalorena: > daaa. nemaš život i fali ti sexa. to je to. Je. I to su ti napisale cure. Nema veze kaj su to cure blokirane nesto puta na nesto profila zbog kradje. Pozdrav im. Znam da prate.
2016 02 17
cipe drugarica stara popi lek ne terorisi mlado meso ovdi.
2016 02 17
Koliko kosta bemve?
2016 02 17
i sve ovo, ova cijela tema jer se netko drznuo primijetiti da se ne može prodavat auto na forumu. a objašnjenje je - nije mi učitalo oglas na njuškalu i nisam znala. sve ovo zbog toga što se ne ostavlja slobodan manevarski prostor za sve što joj padne na pamet. a mi ostali smo, eto, idioti. jer poštujemo pravila. sve ovo, ponavljam, zbog komentara. koji je na javnom forumu, naravno, zabranjen ukoliko kitkat nešto reklamira. umjesto da se sramiš i pokriješ ušima...
2016 02 17
Jel dizelas ili benzinac?
2016 02 17
To ti je ona...znas iva.."sam pa, sam poginija"! x-) Kako se sve brzo vrati....
2016 02 17
1 2 ... 4 5 6 7 8 9 10 ... 27