Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

kuma na vjenčanju

Curke šta obući? Imam neku viziju haljine,mogu i vaši prijedlozi al bez crnine molim :P
2016 02 18
Duga haljina u nekoj lijepoj laganoj boji (roza,breskva, plava, zelena...) mozda koji kristalic negdje :) po meni pun pogodak :D
2016 02 18
tange i pernatu bou za zagrnuti se. fluorescentna boa i prozirne gaće obaraju i neoborive ;
2016 02 18
> cipelitza: > tange i pernatu bou za zagrnuti se. fluorescentna boa i prozirne gaće obaraju i neoborive ; Čemu ovakva podjebavanja? :/
2016 02 18
isuse, adrijana, cista zafrkancija. malo maste i malo smijeha. nije smrtonosno, za boga miloga. jos sam i namignula na kraju. ono. cemu takav rjecnik? nemas drugih rijeci dovoljno za reci isto to?
2016 02 18
Imam još i gorih riječi, ali sam prepristojna da ih iznosim, kad vidim ovakve komentare, ne bih sama bila sretna da tražim savjet i dobijem takve odgovore. Inaće je Adriana, bez J ;).
2016 02 18
> karmen07: > Curke šta obući? Imam neku viziju haljine,mogu i vaši prijedlozi al bez crnine molim :P Imaš jako lijepih haljinica u Porti sad (Mislim u Doni da sam vidjela da su dobili puno novih koje idu skroz do poda), onako baš lijepe svečane. Možda neka neutralna boja, bež? breskva?
2016 02 18
tvoje je pravo dozivjeti ovu temu kao pitanje zivota i smrti ozbiljno. moje je pravo nabaciti malo bezazlenog humora. ma jadranka, za drugare. ;
2016 02 18
Ma jasno, u pravu ste ;
2016 02 18
Kazu da ko zelis izgubit prijateljicu izaberi ju za vjrncanu kumu.. Obuci haljinu bar sad ima izbora al nemoj zasjenit mladu.. I nemoj one cajkaroske kratke sa cirkusom sljastecim na sebi
2016 02 18
u svakom slucaju, dogovori se s mladom. eto. jedan ozbiljan upis ) jadranki za ljubav <3
2016 02 18
nije dobro kad je ozbiljno, nije dobro kad se zezamo ;) tko bi svima ugodio ajde, to cipin šaljivi stil, malo humora i sve ok :D
2016 02 18
Jaooo kak slatko :") :") :") osjećam se special <3 :*
2016 02 18
Dani0109 - super ukus, prve dvije mi su odlične ali mozda ipak ne za svadbu. Izbora je tako puno tako da cu ti ja savjevjetovati sto ne - okrugle fake look izgleda lokne - over look srebrno sjenilo - lose umjetne trepavice koje se izdaleka vide da su fake - velike platforme u upecatljivoj boji - pre kratku haljinu - bijelu haljinu - presjajne hulakopke boje koze (to mi je najgore) stalno sam po svadbama jer sam iz velike familije i upurno viđam kume u ovakvim klišej katastrofama tako da izbjegavaj to ako si imala dvojbe, dobru zabavu !
2016 02 18
Isto mislim kao i Danio, pri pomisli da sam kuma odmah se vidim u midi (ispod koljena da nebi bilo zabune) skater ili puf slojevitoj (onaj tanji materijal) haljini ali u nekoj bež ili nude roza bojici :) Nesto pastelno, ne jarkoj boji. Svidja mi se svasta ali me ovo najvise privlaci. I salonke ili sandale sa umjerenom petom bez platforme (to nikako za vjencanje).
2016 02 18
1 2