Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Da li Vama odustaju od rezerviranog?

Relativno sam nova ovdje pa se čudim nekim stvarima, no danas sam baš tužna... Žena je rezervirala hlače, nebitno koja, rekla da joj sačuvam do plače, pokušala se mijenjati i nudila svoju robu, pokušala spustiti cijenu i danas ujutro odustala... Ja ispadam mutava pomalo, barem u svojim očima, par dana su hlače rezervirane, a onda danas više nisu... Ne želim dijeliti negativne feedbackove i jedva i da se znam služiti ovim forumom, ali eto žalim se samo valjda... Što bi Vi koji imate više iskustva učinili na mojem mjestu? Imate li mišljenje o tome? Možda sam samo ljutita pa to i nije neka velika greška, ne znam, ako Vam se razgovara, napišite...
2016 02 21
negativne se ne daju ako do suradnje nije došlo ;) ništa, ideš dalje, svaka roba ima svog kupca
2016 02 21
to si doživjela sad,i još ćeš mnogi i mnogi puta..,i biti ćeš sretna ako ti kažu da su odustale,jer mnoge ni ne jave
2016 02 21
Dajem neutralnu pogotovo ako se ne jave. Meni je logično da ću nekoga pričekati, i neka iskustva su mi dobra pa čak i kad sam čekala mj dana uplatu. Neka su loša, jer vaše vrijeme im je nebitno, nije ih briga, nikad nisu ni planirale uplatiti ili jednostavno žele vaše podatke pa u nekim slučajevima malo se poigraju s time a ti ni kriv ni dužan. Ako je kraća rezervacija, pa okej je i odustati ali javi.
2016 02 21
Ne ostavljam nikakvu povratnu nakon odustajanja, ne tražim ni razloge odustajanja jer me se ne tiču, samo da mi se javi i to je to. Najbolje ti se nimalo ne zamarat, zahvališ se i ideš dalje.
2016 02 21
Ma da,, u pravu ste, dobro da je žena javila... Samo ne bih htjela ja ispasti kako se sad osjećam - mutavo, ali dobro... Hvala svima!
2016 02 21
Pa normalno da se loše osjećaš ali nemoj to uzimati osobno. Sigurno bi kupila kad bi mogla, nitko ne odustaje od kupnje tek tako, bar ne žene - to je ozbiljna stvar! :D
2016 02 21
Ja sam rezervirala hlače jučer i odustala danas, zaključivši da je cijena ipak previsoka. Nikava ti šteta nije nanesena i ne znam zašto se osjećaš mutavo. Rezervirala sam ti na fejsu a ne ovdje. Ispričala sam se, ti si rekla da je sve u redu, da bi me sad razvlačila po forumu, nakon tri godine što sam na forumu za razliku od tebe koja si tu par dana bez ijedne povratne. Na fejs ti se nisam trebala ni javiti, Imam gotovo dvjesto divnih suradnji, u stvarnosti preko tristo, od stalnih kupaca. Prijateljski savjet, prvo malo promisliti pa onda pisati po forumu ili barem pročitati. Meni gospođa vraća torbu od 750 kuna jer sam ju izmjerila 2 cm pogrešno. Što bi tek onda bilo. Moja greška i ja ću vratiti novac. Kakav ti feedback možeš staviti ako smo se razgovarale preko fejsa, a ne preko krpica. Da, ja sam tebi ponudila zamjenu što je sasvim normalno, a ti si meni isto tako nudila suknje, što je isto normalno, zar to treba razvlačiti po forumu. Katastrofa. Loš start. Mogla si mi to sve reći "u lice" na fejsu a ne zaželiti mi "svako dobro". Ako koga zanima, kopirati ću razgovor.
2016 02 21
da
2016 02 21
Poštovana, zainteresirana sam za Vaše hlače, samo mi je cijena malo velika. Da li biste dali popust na oba para hlača? Druga molba bi se odnosila na plaćanje, naime mogu platiti na plaću, 9. 3. siguran sam kupac, pogledajte moje povratne na portalu krpice, a ako nađete nešto za zamjenu još bolje jer imam stvarno lijepe stvari, mojekrpice.hr/Samat12-91145 ne funkcionira link, ukucate u google moje krpice i Samat12 i otvori se moj dućan sad vidim da su jedne hlače Zvijezda Srečka prihvaća vaš zahtjev. da samo su jedne hlače... Ja sam ih isto platila puno i došle su mi velike... eto možete mi sačuvati do plaće? Nisam ih naručila za prodaju, tako je ispalo.. Mogu draga jer u protivnom idu krojačici meni na suzivanje... A bojim se da će ih krojačica uništiti Da li da pišem rezervirano pod hlače i sigurno ih uzimate? da da sigurno ih uzimam ok, pišem rezervirano, javite se dok dobijete plaču ok
2016 02 21
Još samo jedan detalj, zbog kojeg sam možda preosjetljiva, ali nije čudo, jučer sam dobila otkaz i ne mislim da se moram svakom ispovjedati, makar sam evo to upravo napravila.
2016 02 21
držim fige da prodate hvala smile emoticon 9:34 Draga, ja sam dobro razmislila i ipak su mi hlače preskupe, budem i dalje tražila na krpicama povoljnije. Vama od srca želim uspješnu prodaju! A Isuse, taman sam ih maknula sa oglasa.. Ok, svako dobro Hajde vratite molim Vas, ja sam samohrana mama i prioritet mi je klinac, a zaista mi je previše. Prodat će se hlače sigurna sam, za suknje nisam. odjavila sam Vas sa liste prijatelja, jer objavljujete jako puno oglasa, pa ne mogu doći do onih koji me zanimaju, nadam se da je ok Kraj razgovora Unesite poruku...
2016 02 21
Objavite i datum kada ste naručili.. Hvala, stojim iza svake svoje riječi.. Update: Žao mi je zbog otkaza - katastrofa...
2016 02 21
Jučer sam rezervirala hlače i danas odustala, a to što sam krpičarka ne znači da mi možete davati ocjene što Vam se nisam svidjela na cesti! Nikakvu suradnju preko krpica nismo imali i jako je licemjerno završavati razgovore sa svako dobro a onda ovako postupiti.
2016 02 21
SUB 7:35 Poštovana, zainteresirana sam za Vaše hlače, samo mi je cijena malo velika. Da li biste dali popust na oba para hlača? Druga molba bi se odnosila na plaćanje, naime mogu platiti na plaću, 9. 3. siguran sam kupac, pogledajte moje povratne na portalu krpice, a ako nađete nešto za zamjenu još bolje jer imam stvarno lijepe stvari, još jednom - subota u 7:35, danas je nedjelja vaše informacije radi
2016 02 21
1 2