Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Njega tijela, ljepota, kozmetika /

Ekstenzije trepavica

Pozdrav cure, da li znate gdje u zagrebu dobro rade ekstenzije trepavice, kolko dugo traju, koja je cijena.. Bilo kakve informacije ili iskustva su dobrodosle :)
2016 02 22
Meni trebaju iskustva za Split. :")
2016 02 22
Eej... Imas u Dubravi...studio Dijamant.. Ja osobno si sama stavljam i traju mo 2 tjedna,nakon 2 tjedna stavljam nadopunu...
2016 02 23
Hvala :)
2016 02 23
Danas sam skinula ekstenzije stavljene prije 2 mjeseca, nadogradnja svaka cca 3 tjedna, sve se činilo ok...rezultat: izgledam kao da sam bila na kemoterapiji-prorijeđene, skraćene...prestrašno. Da li je do salona (ljepilo ili sredstvo za skidanje) ne znam, ali obzirom na rizik zaista NE PREPORUČAM ekstenzije nikome. Mahnito trljam ricinusovo ulje i nadam se skorom oporavku. Ima li tko sličnih iskustava?
2016 03 01
@grizli75 Nažalost, slično iskustvo. Stavila sam srednju duljinu, lijepo izgledalo na početku, fakat sam ih pazila s obzirom da nosim leće ali.. Koma. Nakon tjedan dana oči su mi s vremena na vrijeme suzile mahnito kao da mi je netko stavio kiselinu. Nakon 3 tjedna sam odlučila skinuti ih i kupila bočicu ricinusa pa ćemo vidjeti.
2016 03 06
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija