Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

zlato i srebro zajedno??

mnogo puta cujem od starijih ljudi da nikako na sebi ne smijem nositi zlato i srebro skupa jer to kao donosi nesrecu, sto vi mislite na to? I dali to vrijedi i za bizuteriju?
2016 02 23
pa sad,ja nisam jedna od onih što vjeruju u te "nesreće"..,ali mi nekako ne ide skupa to miješanje više vrsta,ne sviđa mi se
2016 02 23
vise mi je nesreca kako ta kombinacija losee izgleda:) Al ako se ttebi nosi,zasto ne,pusti prastare price:)
2016 02 23
> kristinafloka: > vise mi je nesreca kako ta kombinacija losee izgleda:) Al ako se ttebi nosi,zasto ne,pusti prastare price:) x-) Je, to je ta nesreća!
2016 02 23
Ne kombiniram ih........ne zbog toga što mislim da donosi nesreću, nego što se ni meni ne sviđa ta kombinacija :)
2016 02 23
Gluposti. Postoje diiiiivan nakit , gdje je u jednom komadu nakita upotrebljeno i zlato i srebro i drago kamenje.......i divno izgleda. Osobno sam veliki obožavatelj Germana Kabirskog koji to prekrasno kombinira i nosim te njegove kombinacije s oduševljenjem.
2016 02 23
Evo na prvim stranicama rubrike 'Nakit' par jako fora zlatno srebrnih ogrlica :)
2016 02 23
Je, ima fora kombinacija na jednom komadu nakita i to je ok. Ali staviti npr.zlatni sat i naušnice, a ogrlicu srebrnu ili narukvicu..veliko NE!
2016 02 24
Ja bih rekla da čak i to ide od slučaja do slučaja ;)
2016 02 24