Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

neki novi klinci u boogaloo-u

cure, ima li koja da sluša balaševića? u boogaloo-u je njegov tribute band 4.3. Upad je 50 kn. Nitko od mojih ne sluša pa nemam s kime ići, ako ima koja da bi išla sa mnom?
2016 02 27
Ja bih rado išla...i to je to. Nije mi Zg baš u planu,a i moja curka u petak slavi rođendan. Ali,da sam na tvom mjestu,išla bih i sama. ;) 8-)
2016 02 27
Joj.. kad sam ja brijala u boogaloo-u, nije tamo bilo Balaševića ,:)
2016 02 27
Btw,ima li uskoro još kakav njegov koncert? ...ali 50 kuna...ne propuštaj to...kad se sjetim da su karte jednom davno u Kerempuhu bile dalekooooooo skuplje 8-)
2016 02 27
....vidim tribute band,ali ne i Balašević...onda mi nije ni žao što ne idem...svaka im čast,ali....
2016 02 27
> NomadOrganic: > Joj.. kad sam ja brijala u boogaloo-u, nije tamo bilo Balaševića ,:) Kad sam ja tam brijala, nije bilo Boogaloo-a. Bil je Moša (Pijade). Koji sam ja metuzalem! :') :') :')
2016 02 27
> fedora: > > NomadOrganic: > > Joj.. kad sam ja brijala u boogaloo-u, nije tamo bilo Balaševića ,:) > Kad sam ja tam brijala, nije bilo Boogaloo-a. Bil je Moša (Pijade). Koji sam ja metuzalem! :') :') :') :') :') Mam me na partije hiće kad netko Boogaloo spomene... zadnji put kad sam išla, ušokirala me salsa... isto kak i cajke u Sokolu! :o :o Prodane duše ,:)
2016 02 27
Da...Horor! Sad si nekaj mislim, kako je riječ "brijati" mijenjala značenje kroz određeni vremenski period. 80-tih i početkom 90-tih je "brijati" značilo izlaziti i dobro se zabavljati. Tam negdi sredinom 90-tih se značenje promijenilo. Drastično. "Jučer sam upoznala zgodnog frajera, i na kraju smo zabrijali". :') :') :') A nowdays: "Briješ da je to fakat tak"?, "Daj, smiri se, kaj briješ na agresivu" i "Brijem da ću se danas napiti". :')
2016 02 27
sjetih se Gopca i njegovih stihova o furkama i brijama "Ja jedem samo gljive, ne furam furke krive Popijem si tri pive i tako brijem i super mi je" ,:)
2016 02 27
> NomadOrganic: > sjetih se Gopca i njegovih stihova o furkama i brijama > "Ja jedem samo gljive, ne furam furke krive > Popijem si tri pive i tako brijem i super mi je" ,:) Gobac, legenda! :)
2016 02 27
<3 nomad i fedora :-) a što se nenormalnih tiče, ok su, ali dok nam je Balaš živ i zdrav i nezanimljivi.
2016 02 27
Uff ja sam bila fan :P Odradila koncerte u Osijeku, Koprivnici i Zagrebu (2 puta)... onda me proslo, kad je poceo cesto dolazit haha A lik bas posteno obavi koncert, po 4 sata bez beda ...E da... bila sam i u Novom Sadu na trgu, bespla! Al to sam jer mi je trg bio komsiluk pa aj... mogla sam ga i iz stana slusat ;)
2016 02 27