Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ostalo /

Razgovori /

Ljubav je na selu..

Tko je gledao jucerasnju emisiju? Vidim i reportaze po drustvenim mrezama te me zanima Vase misljenje. Ljudi su podjeljeni na one koji se sprdaju i one kojima je zao i osuđuju propust RTL-a te prikazivanja doticne u svrhu samopromocije. Konkretno mislim na mladu curu Nikolinu iz Pule. Vasa misljenja?
2016 03 01
Ne volim se sprdati takvim osobama oni nisu krivi za svoje stanje a i nikad neznaš ta te čeka u životu.Bilo mi je jako žao.Opet ne mogu vjerovat da ju roditelji,rodbina prijatelji nisu odgovorili od toga.A i rtl je namjerno to napravio da podignu gledanost.
2016 03 01
"reportaze po drustvenim mrezama" ha?
2016 03 01
Ne vdiim razlog uopće čemu "panika", oko toga...pa svi smo mi jednako ljudi.Iako sama smatram uopće ideju i način realizacije emisije glupom, pa i moje mišljenje o sudionicima nije baš visoko,...opet, čemu izdvajanje jedne osobe, osoba ravnopravna sa drugima ženama i muškarcima u toj emisiji.
2016 03 01
Meni je to emisija baš za zabavu, ne sprdam se s nikim ali se dobro nasmijem. Pa ništa strašno baš se tamo ne događa. Većina ih dođe da se malo pokaže na telki i to je to :) Nisu oni krivi šta im se prijavio netko tko je malo tako kak bi rekla... Nestabilan. Ima dragih ljudi i onih drugih. Ko i u životu :)
2016 03 01
Na takvima su Jerry Springer i Oprah zaradili bogatstvo...kako kaže iskrica0 nestabilnima
2016 03 01
Nemam bolju riječ xD
2016 03 01
a šta je tek sa onom od 42 godine s crnom kosom sa šiškama...mršava žgoljasta...tvrdi da je njezin plus "dobre noge"....ma daaaaj molim...stara tetka koja želi da ima 22 godine...molim te ima ondje žena koje nemaju pametnijeg posla nego da okreću jezikom i ko zna još čim i to na tv-u grooooznooo
2016 03 01
Emisije tog tipa ne bih gledala ni da mi je život u pitanju, a rado bih ih i zakonom zabranila. Isto tako i otrovne komentare 3starlight. Sve joj je to grooooozno, ali gleda.
2016 03 01
slažem se s gitom. osobno nikad to nisam pratila, sad sam bacila pogled jer ste me zaintrigirale. Prevrtih par minuta....a šta reć nego strašno sve to skupa, zabranit i gotovo.Vrijeđa mi inteligenciju.
2016 03 01
Mene sramota njih gledat
2016 03 02