Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Sport i dijeta /

Dobar puder - savjet molim :)

Cure, molim vas da mi preporučite neki super puder da ne izgledam blijedo ko krpa.. probala sam Maybelline Affinimat, međutim ništa od toga - još je gore, hehe.. Cijena nije bitna ako je dobar! Hvala :)
2016 03 03
Bourjois healthy mix serum..I svi bourjois iz te linije. Meni najdrazi puder. :")
2016 03 03
Chanel lumiere
2016 03 03
Vichy teint ideal
2016 03 03
> Fashion9: > Cure, molim vas da mi preporučite neki super puder da ne izgledam blijedo ko krpa.. > probala sam Maybelline Affinimat, međutim ništa od toga - još je gore, hehe.. > Cijena nije bitna ako je dobar! > Hvala :) Blijeda si zbog nijanse, a ne vrste pudera. Vichy teint ideal je stvarno super, a Bourjois HM me se nije baš dojmio. Ovisi i kakva ti je koža. Affinimat je za masnu kožu (sve što ima MAT).
2016 03 03
Lancom Teint Idole Ultra odličan puder postojan 24 sata, malo skuplji ali ten prekrasan i jako dugo traje
2016 03 03
Vichy- dermablend, za boju probas tester
2016 03 03
Obozavam Loreal Infallible :D Ja sam inace svijetlije puti sa toplim undertonom pa je meni puder koji mi pase po boji tesko nac. Koristim boju 120 i ne napravi me blijedom a svjetal je jer je topli :) pa probaj. Malo je skuplji ali u DMu zna cesto bit na akciji
2016 03 03
Moze meni tko reći jel kod vas po drogerijama od svakog pudera ima samo jedna nijansa? :o Jer ne shvacam kakve veze nijansa (boje krpe jel) sa kvalitetom pudera ima. Plus, sto nitko osim Danio nije pitao kakva je koža. Svi kao žaba u vodu skačete, odmah ono sto vama odgovara. U zadnje vrijeme sam probala dosta toga sto vecina cura hvale, i ne slazemo se u odabiru najboljeg. Ocekivano, razl.tip kože i želje jer neke vole dewy neke mat. Tako sam i ja prije sve sto netko pohvali kupovala, bacala novac..dok mi nisu preporucili "svemoguci za sve" Revlon cs pa sam prestala slušati.
2016 03 03
La roche posay puderi iz ljekarna meni su super 😊
2016 03 03
bitna je i podloga prije pudera,po meni je ona i bitnija od samog pudera ;)
2016 03 03
> TINAP2014: > bitna je i podloga prije pudera,po meni je ona i bitnija od samog pudera ;) Of kors ;)
2016 03 03
> TINAP2014: > bitna je i podloga prije pudera,po meni je ona i bitnija od samog pudera ;) Moram se sloziti sa tim :D Imam ELF primer i toliko se bolje ocitava na kozi. I duze stoji.
2016 03 03
Ja si baš planiram uzeti Nyx Pore Filler. Imala možda koja? Sonja, zadovoljna si CS-om? Imam ga, za normalnu do suhu kozu. Super je, trajnost i prekrivanje, ali meni malo previše za svaki dan. Rimmel Match Perfection mi je stvarno ugodno iznenađenje. Dewy finiš, ali ne presjajan, srednje prekrivanje i super cijena. Sada si mislim uzeti Maybelline Dream Satin Liquid.
2016 03 04
Uz pitanje koji puder da uzmem si trebala napisat i kakvu kožu imaš, koji si tip, te kako ti se koža ponaša u određenim situacijama što je vrlo bitno za odabir pudera. Za suhu kožu od drogerijskih pudera je najbolji Bourjois - Healthy mix. Za masnu - Revlon, Max Factor Normalna -mješovita - L'oreal - True Match. Maybelline pudere nikako ne preporučujem kao ni Essence, Catrice, i ostale wannabe marke u našim tužnim drogerijama :)
2016 03 04
1 2