Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Ideje /

Pomoc djevojke, hitno je!

Pozdrav djevojke i zene, sretan Vam ovaj lijepi dan. A sad bih Vas molila za pomoc. Da li netko pise seminarske/zavrsne radove za Ekonomski fakultet? Ili poznate nekog pouzdanog i dobrog? Pomoooc pliiiiz. Hvala svima!
2016 03 08
alaj si se raspisala )))
2016 03 09
..a da me čuješ uživo?! issss... :) Ma žal mi je da cure ne razmišljaju i biraju liniju manjeg otpora :(
2016 03 09
Hvala na informacijama i na trudu, ali radi se o tome da mi je tema dodjeljena i nema literature na hrvatskom, vec samo na engleskom. Moj engleski nije na razini da razumijem strucne knjige i clanke, iako ih ima hrpa na internetu. Drugi problem je taj da imam rok, a dan kasnije branim drugi seminarski rad koji pisem sama. Naravno da cu se pripremiti i za ovaj koji nisam sama pisala. Jednostavno nedostatk vremena i kapacitet literature me naveo na ovaj korak. ;)
2016 03 09
Ma nemoj se nikome opravdavati..samo budi oprezna i zguglaj sadržaj rada prije neg' ga predaš (rečenicu po rečenicu, gdje nije naveden "izvor").. plagijat je ozbiljan prekršaj :) ..i sretno!
2016 03 09