Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Zdravlje /

Cipelice pomoc

Mene zanima kako dezinficirate salonke? Brisem ih svaki put nakon nosenja, izvana i iznutra ali me zanima jel bi smjela alkoholom proci unutrasnjost..ili cime, gdje kupiti? Googlala sam al mi ti nazivi nista ne znace.. Isto tako, kako bih mogla "popraviti" nude lakirane izguljene na peti salonke? Ocajna sam zbog njih jer su bile preskupe i ne mogu vise takve naci.. jel imate iskustva, pa mozda i ok obucara, spremna sam uz proviziju poslati da mi popravi.. Hvala svima ;)
2016 03 11
I ne, naslov teme nema veze sa istoimenom krpicarkom :D
2016 03 11
kako to mislis, cipelice pomoc :D
2016 03 11
Hahaha, nakon objave shvatila da nesto poznato zvuci :') To ja mojim omiljenim šuzama tepam malo :D jest da izgledaju ko da su bile u ratu, al kad volis..sta 's..
2016 03 11
> cipelitza: > kako to mislis, cipelice pomoc :D :') :') Predobro. I ja sam pomislila da se doziva Batman od Cipele. :') Imaju sprejevi protiv mirisa obuće (mislim da je Scholl jedna od tih marki) koji neutraliziraju miris obuće (ne stopala, nego baš obuće), a funkcioniaju na način da u biti pobiju bakterije koje uzrokuju miomirise (nisu miris koji samo zakamuflirava). Dakle u biti su blagi dezinficijens u spreju. Inače ako i premažeš alkoholom unutrašnjost cipele ne bi bilo ništa. Pod uvjetom da ne ostaviš, sad ono, baš namakati u alkoholu, jel. :o Sve što se može osušiti za par sekundi je savršeno ok, i ja sam to prije radila sa klizaljkama (kožne iznutra). A ovo za lak na salonkama..ne znam, da probaš prelakirati lakom za nokte ili lakom u spreju? :/
2016 03 11
Hvala, Uljeshura na pomoći :) Nije mi problem miris, tog nema zasad na svu sreću :) već imam tih cipela sa otvorenim prstima pa i zatvorenih koje nekad obujem na golu nogu pa kasnije na čarape koje su opet plastificirane..mislim da bi trebala dezinficirati..od toga su 2 kožne, ostalo je skaj pretpostavljam, koža nije. Ako sam dobro shvatila smijem vatom blago namočenom u alkohol detaljno prebrisati ili kupiti Scholl u spreju. Uzeću jedne za žrtvu jer alk.imam :) Ne znam gdje bi kupila lak u spreju nude, možda malo vuče i na roza.. Pomislila sam da mi cijelu petu presvuče kožom, ali pretpostavljam da je neizvodivo...odakle ista boja.. :(
2016 03 11
U Varaždinu ima dosta studenata iz Vukavara..pa ako koga znaš, daj da ti donese tu kod nas na popravak..ima jedan stariji čičica, genije je. Kupila sam tu neke salonke (nošene sat vremena) za neku smiješnu cijenu..iznutra su bile bez vidljivih tragova nošenja..ali pete?! majko mila..kao da se cura spuštala biciklom nizbrdo po kamenjaru i cijelim putem kočila petama :p Majstor postolar ih je sredio picikato..nisam vjerovala da su to iste cipele..pete je presvukao nekakvim filmom i izgledale su ganc novo..NIN u Braće Radića :)..ne znam koliko sam platila, ali je bilo manje od 50,00 kn.
2016 03 12
Emili jel bio lak ili koža? :) Ne znam nikoga nazalost da studira u Vž-u. To je meni rekla poznanica da se moze al gdje i jel moze lak pojma nema.
2016 03 12
Daj ih poslikaj i pošalji mi u inbox..napiši kaj trebaš.. Pitati ću ga u ponedjeljak..ionak prolazim pokraj svaki dan..kod mene je složio crni lak na jednima, a druge su bile bež, kao drvene..ma na svoj obući, uvijek kad mi mijenja petice, potegne i petu nečim da izgleda kao novo
2016 03 12
Mojekrpice su zajednica u kojoj možete prodavati, kupovati i mijenjati odjeću
Kupi - Prodaj

Nema naknade za prodaju.

100% zaštita kupca.

Više informacija