Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Da li se još uvijek nose??

Ja svoje obozavam i nosim ih na razlicite kombinacije. ;)
2016 03 16
> flapperLust: > Tek sam sad skuzila link...ne bi te .ja bi da su skroz crne i naprijed na spic lagani.ne bi oble Ahahah, onda tek Ne x-) Ali nije mi loše na nekim kombinacijama i nekim osobama, da te ohrabrim :)
2016 03 16
Hjoj, ode ja iz teme.. Sad znate recept kako me otjerati ,:)
2016 03 16
navodno da su ove sezone u modi flatforme tenisice,sandale i sve ostalo
2016 03 16
Iskripale smo sonju😂
2016 03 16
Iskripale smo sonju😂
2016 03 16
dok ne izadje glorija in, ja iz kuce ne izlazim. sjedim u mraku gola i bosa, da neb slucajno do zahoda il vrizidera osla, a da nisam moderna. #drama
2016 03 16
#modnišljam
2016 03 16
nego, #martinmisterija kaj mislite, di su one puste đefri štule iz maksinove (osim na krpama, po peterostrukim cijenama)? nosi li to itko il ih se samo mora imat
2016 03 16
Ma to ti se koristi kao vaza za cvijeće doma. Dovoljno je visoko. Kad dobiješ #pollak cvijeće pa ga pokažeš ma #instagramu, kad pola #povene, prebaciš u #maksinova štule
2016 03 16
al to nije nejace vila smita? ono sta se s 13 ljeta u gacama slikavalo na krevetu s prijateljem od 20 ljeta ))))
2016 03 16
> cipelitza: > al to nije nejace vila smita? ono sta se s 13 ljeta u gacama slikavalo na krevetu s prijateljem od 20 ljeta )))) To je to čeljade! :D
2016 03 16
#prijatelj
2016 03 16
ja lajkam kao i fedora ove koje je flapper stavila...creepersice slične imam, njih i wedgice jedino i nosim - preudobne, stabilne, cool - idu na sve
2016 03 16
Meni je važno da su cipele blesave , bumblaste i da se, po mogućnosti, nikome ne sviđaju 8-) Kako moja majka kaže:Vidjela sam jedne strašno ružne cipele, sigurno će ti se svidjeti! Sjećam se one godine kad mi je muž na netu pokazao kroksice, ljubav je planula i naručio mi ih je iz bijela svijeta. Još duuuugo se kod nas nisu ni stidljivo pojavile. Šetala sam ihponosno gradom, a puk je dizao obrve nebu pod oblake i fotkao me krišom. Majka je rekla: ako su upola neudobne kao što su ružne, noge će ti otpasti za dan dva.
2016 03 16