Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

Ljepota, stil, zdravlje /

Moda /

Triumph steznjaci - 60 i 80kn! :D

Drage cure, ne radi se o nikakvoj preprodaji odmah da napomenem! Otkrila sam jedan outlet u blizini Dubrovnika koji ima originalne Triumphove steznjake, sve moguće vrste- od onih samo za trbuh do onih od pola bedara do onih koji su samo kao gaćice. I cijene su im 60 ili 80kn! Pošto znam koliko je em teško pronaći steznik a pogotovo koliko ga je skupo platiti u našim trgovinama, rado ću kada sljedeći put budem išla tamo kupiti steznik za vas. Bez ikakve naknad, provizije ili bilo čega. Sa dostavljenim računom da ne bi bilo da uzmem bilo kakvu proviziju... Neki dan sa čak mislila kupiti par komada i staviti ih na krpice ali bi se to protumačilo kao preprodaja.... Pa eto :D Ja sam ful uzbuđena kada nađem nešto tako za džaba :D
2016 03 21
To je baš lijepo od tebe, El :")
2016 03 21
Imali su čak nešto i grudnjaka jako velikih ili jako malih košarica za 60kn i sloggi one nevidljive brazlike za 24kn (ali su samo S veličine njih bile)
2016 03 21
Takva sam ti Gita :P :P Ma znam po sebi da sam naprimjer ove zime te sloggi gaćice platila 120kn u trgovini...mala me snaga uhvatila kada sam ih vidjela za 24...al doduše ne stanem u S pa mi je bilo malo lakše :D
2016 03 21
Za 24kn, trebala si ih uzet pa makar tange postale :)
2016 03 21
Hahahah, da znaš da sam ih rastezala na sebi odmjeravajući koliko mi fali :D Ali kontam kako bi hodala po putu :D
2016 03 21
mene zanimaju sloggi gaćice s ojačanjem ispod pupka... naravno po toj cijeni..... veličina L ili xl, bilo koja boja... Hoće li možda dobivati? Zanima me koje su to kako navodiš: "sloggi one nevidljive brazlike za 24kn " ... Nevidljive? kako to izgleda :)
2016 03 21
Ja ti nemam pojma što će oni dobivati jer sam ja tamo prvi put svratila neki dan. Imaju zasad dosta toga. Nevidljive su one potpuno bez šavova. A ove sa ojačanjem imaju, triumphove ...nisam sigurna za brojeve...i njima su cijene 60kn to znam jer sam ih gledala za mamu...
2016 03 21
hvala za info, idem danas poslije posla pogledati u Zagrebačkom dućanu ... možda je i ovdje isto sniženje... Svakako hvala Ti za info :)
2016 03 21
Nema na cemu :)
2016 03 21