Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako bi postupile?

Imala sam dvije suradnje s doticnom,sve je proslo u redu. U dva tjedna uplatila sam joj 700 kn. Svidjele su mi se stikle i pitala sam da mi rezervira do place na sto je pristala. U meduvremenu zavrsila sam u bolnici,nisam razmisljala o stikla ni krpicama,doticna zove na mobitel i salje poruke da je poslala paket i da ceka uplatu. Odmah sam iz bolnice rijesila da joj uplate jer nikada nikoga nisam prevarila niti mi je to bila namjera. Nakon desetak dana stize paket,stikle su sve samo ne obucene jednom. Izgrebane i ostecene pete. Kontaktiram doticnu da napravimo povrat na sta ona ne pristaje. Optuzuje me da se meni ne svidaju stikle i da zato zelim povrat(sto nije istina) . Prvo me nazvala balavicom kojoj moze biti mama,zatim se projetila da poznaje moj grad jer ima rodbine u njemu pa ce doci,i ono sto me najvise razljutilo bilo je kad je rekla da ona prodaje PREKRASNU ROBU ZA KOJU JA NIKADA NISAM CULA I KOJU SI NIKADA NECU MOCI PRIUSTITI. Znam da ima puno ovakvih tema ali strasno sam razocarana,u mjesec dana uplatila sam joj 975 kn a ona takvo.....sto bi napravile na mom mjestu?
2016 03 22
Kako je izgledao oglas? 10-tak dana je putovao paket?
2016 03 22
Za 975kn ne bi kupovala na krpicama nego u dućanu!!! Pobogu! Npr.shoebox u webshopu ima strasne akcije. O boze... 975kn na krpicama!!?!
2016 03 22
975 za tri kupovine,napominjem da sam sa prve dvije bila zadovoljna,a za ove štikle platila sam 200 kn
2016 03 22
Naravno za Zaru! Hahaha, oprostite moram se smijati!
2016 03 22
Ajooj. ...užas. .. :-(
2016 03 22
ma i ja se smijem,nikad više u ormar neću staviti ništa ZARINO
2016 03 22
Nema ljutnje,i definitivno nema više ZARE u mom ormaru hah
2016 03 22
Pa onda budite jasniji. Ispada da vas je presla za 975kn, sto nije istina. Za 200kn ima novih npr. Vanilla, BCBG, Wish cak i 2oje za te pare. A Zarine toliko nisu ni nove u dućanu! Sami ste sebe zeznili! Jako!
2016 03 22
Ja bi voljela da se i ona pojavi u temi. Koliko je prošlo od podizanja paketa? Kad ste joj se javili? .... U oglasu izgledaju novo a iz texta oglasa bi rekla da nisu nošene uopće. No ako postoji određeni vremenski odmak od primitka paketa a do javljanja, moguće da druga strana tvrdi da ste ih nosili. Dakle treba dokazati vrijeme.
2016 03 22
No ako vaša priča drži vodu, jeidno možete staviti negativnu, i utjerivati novce privatno.
2016 03 22
Sta bi napravila? Prvo ju upozorila pa stavila sve njene podatke na cl skupa sa slikama,tu,na face,forum hr i sva mjesta di se sjetim. Drugo nista nemozes. Mada su zara ,mislim da ne vrijede 700kn
2016 03 22
Javila sam joj isti tren kad sam došla kući s paketom,imam sve potvrde,o uplati o podizanju,sve
2016 03 22
Pa don je malo izguljen pa boze plesala dam u njima pa to sam vam rekla????pa one su nove prekrasne kaj ja sad vama mogu kaj se vama ne svidaju mogli ste biti fer i reci da vam se ne svidaju a ne biti rakvi reci da su ostecene a stikle su ki nove i vase bi bile don takav da ste plesali u njima...nosene su zaista jednu vecer OVO JE NJEN ODGOVOR
2016 03 22
stvarno kod nje na slikama izgledaju savršeno..ne znam što bih ti rekla..eto dogodilo se i tebi..dobro došla u klub
2016 03 22
1 2 3 4 5 ... 7