Moj profil Postavke Povratne informacije Razgovori Omiljeni Transakcije Odjavi se

Dostavite za 1 euro prvih 5000 paketa u vrijednosti preko 30 eura!

Forumi /

mojekrpice.hr /

Pomoć na stranici /

Kako bi postupile?

Vjerujte mi da sam se skoro onesvjestila kad sam procitala njenu negativnu koju mu je stavila,i kontam tko je tu lud....jos uvijek ne vjerujem sta pise ne zato sto to nikad ne bi napravila nego zato sto ne mogu vjerovati da netko tako nisko moze pasti zbog 200 kn.... i prijeti se sudom a laze cim zine,a kad bi ja mogla toliko izlizati don pa postoji na posti zabiljezeno vrijeme kad sam ja podigla paket i pistoji zabiljezena poruka u kojoj joj javljam da sam pogledala paket i da su ostecene....ma ne znam ni zasto se vise pravdam.....
2016 03 24
A što se ponavlja žena. "želi me uništit, potrgala je petu". Da, nema pametnijeg posla. Previše nervoze pokazuješ jer znaš da si kriva. Saberi se malo.
2016 03 24
> Deaa20: > A što se ponavlja žena. "želi me uništit, potrgala je petu". Da, nema pametnijeg posla. Previše nervoze pokazuješ jer znaš da si kriva. Saberi se malo. To sam sad ja dosla napisati. Ni tocke ni zareza, vokabular i rjecnik iz negativne bolje da ne komentiram.
2016 03 24
Deaa bas sam to htjela komentirat, vrti jedno te isto...
2016 03 24
> Deaa20: > A što se ponavlja žena. "želi me uništit, potrgala je petu". Da, nema pametnijeg posla. Previše nervoze pokazuješ jer znaš da si kriva. Saberi se malo. Da , baš...cura je dala tolike novce , uništila sandale do odvratnog izgleda i samo smišlja kak će nekog uništiti . :@
2016 03 24
Ma kriva je i tu se nema što oduzeti ni dodati, poslala je oštećene sandale i to je to
2016 03 24
odvratan rjecnik za jednu "damu" koja kupuje u Londonu.. sta histeriziras? ti kupilicu vrijedas da smrdi? da se ne pere? i jos lazes da je bila zamjena?.. spetljala si se u vlastitu mrezu lazi... toliko puta ponavljas istu spiku.. vljd da samu sebe uvjeris u svoju istinu.. sta nisi normalno razgovarala? jedina ludakinja ovdje ispadas TI... takvima treba izribati njihovu nekulturnu jezicinu cetkom za ribanje wc-a... i staviti varikinu za dezinfekciju.. odvratno! ja sam u 20-ima i nikad ali nikad! nebi mogla tako nekom prijetit i vrijedat ga! nisam mogla sutit na ovo omalovazavanje
2016 03 24
i jos nesto! pise u oglasu da su ti velike i da ti se izuvaju?! kak kvragu si u njima tancala na vjencanju? zar nisi slomila nogu kad su ti velike? i cura je pokazala poruku gdje pises da si ih nosila na kavu.. da nosis cipele koje se izuvaju na kavu?? to je vec 2 puta noseno.. ne jednom! a tvoj opis artikli i odg ovdje pokazuju dovoljno o tebi.. 1000 rijeci a niti jedna pametna i kaj nas boli briga di si ih ti kupila i koliko si ih platila a kamoli za koliko si ih prodala... to je tvoj problem što prodaješ savršene tebi prevelike jednom nošene kraljevsko plave zarine štikle kupljene u londonu .. ma šic!
2016 03 24
Iz ove teme sam vidjela jedne razjahane zarine štikle za navodnu siću, isčitala da imamo Damu iz Londona... i da je pokretačica teme bolesna.... I da, da samo dame iz Londona si mogu priuštiti fine stvarčice... pa damice... fala kaj ste tu da se i mi bogeci možemo fino obleći... :') :')
2016 03 24
Hahahahahahahaha, sad tek vidim ovu temu! Pobogu, kako mi je promakla? Zašto ova seljanka CocoSH, tikva obična i tepsija, oh, pardon DAMA, nije blokirana? Šalje potrgano, lažno optužuje, mulja i k tome ostavlja osvetničke negativne iako je ona krivac? Priču ima kao dijete od 5 godina, laži su joj na razini osobe s poremećajem motorike. Sve skupa - jad i bijeda. Sramota kakvih žena ima koje se još usude nazivati damama.
2016 07 21
1 2 ... 5 6 7